Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy anyám félti...

Normális hogy anyám félti tőlem a dolgait?

Figyelt kérdés
Félti tőlem a pár ezer forintos fülbevaló készletét. De ő alig horgya. A bicikliét is alig akarja oda adni nehogy bele menjek vele valamibe és kilyukasszam. Pénzt is kértem tőle kölcsön de csak addig amíg az enyém nem jön meg. Mert kellett volna 3 ezer forintot megelolegezni. Ő neki ilyenekre nincs most pénze, Meg hogy ő se rendel úgy le valamit hogy nincs elég pénze aztán másoktól kér..mert azt a pénzt ami van nála azt kell be osztania erre a hétre. Meg van félre rakva fára de az arra van félre rakva. Ilyen kis apróságok de nagyon rosszul esnek.. :(
2020. okt. 26. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2020. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nos, ha olyan vagy, mint az én gyerekem, aki elhagyja, elveszti, nem tudja hova tette, leejtette, összetörte, akármi kb mindent, akkor igen, normális. En is féltem a dolgaim a gyerekemtől. Nem, nem kisgyerekről van szo.
2020. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Igaza van, akkor rendelgess ha van rá pénzed.
2020. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Igaza van bocsi. Anyád vagy nem anyád de tartsd tiszteletben más cuccait. Meg ne te oszd be a pénzét hogy neki mire van mire nincs azt ő tudja.

Örülj neki hogy fára tesz félre. Melegbe leszel.

2020. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha kleptomániás vagy biztos
2020. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

normális. az én kamaszlányom is elvette tőlem a cuccaimat "mert úgy sem hordom". de hordtam volna. pl. a színházban az ezüst karkötőmet.

feltéve, ha kamaszka nem azt húzta volna fel a barátnővel való pizzagyúráshoz és görbítette volna használhatatlanná

2020. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát meg tudom érteni anyukádat. Igaza is van a pénzt illetően meg a cuccokat illetően is. Nekem öcsém volt ilyen pl elkérte anyum biciklijét és csak úgy ott hagyta lezáratlanul bárhol. Volt, hogy elment valahova és a haverjai kocsival haza hozták a bicajt meg otthagyta és még elvárta, hogy anyukánk gyalogoljon kilométereket a saját bicikliéért mert ő nem volt képes haza hozni amit kölcsönkért, aztán már semmit nem adtunk neki oda meg ugyanígy semmire se tudott vigyázni, persze utánna hasonlóan jött az anyázás hogy mi vagyunk a szemetek meg az irigyek....valószínű nálatok is oka van, hogy nem adja oda.
2020. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom aki lepontozta a válaszomat (3) az mivel nem ért egyet? Gyakran hirdetek dolgokat eladásra facebookon vagy vaterán és rengeteg ilyen nyomorult van, aki lestoppolja, leüti a cuccot, aztán jön, hogy jajj most nincs pénze, hanem majd jövő héten, fizu után, akármikor tud fizetni, tegyem már el addig. Hát meg a lónak a... Akinek nincs pénze ne rendelgessen, szerintem a boltban sem adnak úgy kenyeret, hogy jajj figyu bocsika, majd fizu után tudom fizetni.
2020. okt. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8 nem tudom, de már feljebb ment. Na látod én ezért nem rakok el senkinek semmit. Aki hamarabb jön vagy fizet azé.
2020. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!