Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek egy anya miért...

Szerintetek egy anya miért utánozza a lányát?

Figyelt kérdés
Amióta felnőttem, és több mindent megengedhetek magamnak, azóta valahogy sokkal jobban figyel rám az anyám. Akármim van, neki is kell egy olyan egyből. Amikor csinos vagyok, hirtelen ő is átöltözik, próbál utánozni. Ha találok egy tuti appot, akkor ő is akarja, legyen az bármi. Ha fodrászhoz megyek és meglát egy új frizurával, akkor ő is elmegy a fodrászhoz. Megkérdeztem tőle, hogy ezt a majmolást most miért csinálja. Azt válaszolta, hogy nem is utánoz engem, tehát letagadta.

#idegesítő #szeretem de kiakaszt
2020. okt. 26. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert, titokban irigykedik kicsit és ő is fiatalnak akarja érezni magát.
2020. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dehát fiatal még...jól van. De cuki.🤗
2020. okt. 26. 20:38
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Vagy csak egyszerűen úgy gondolja jó ízlésed van, és tetszik neki ami neked.
2020. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Mert szeret téged, büszke rád és hasonlítani akar hozzád.
2020. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Elváltak esetleg a szüleid? Lehet egy másik férfi figyelmét szeretné felkelteni és tőled kap inspirációt. :)
2020. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Lehethogy mégmost cukinak tartod,de mikor eltelik majd 10év te leszel 26 anyád mef 46 es pont ugy akar öltözni,azt csinálni mind te úgy ahogy te nem fogod annak gondolni.Hidd el nálam is igy kezdődöt és mára már k.rva unalmas lett.Elmegyek körmökre,rá 2 napjára ugyanolyant csináltat és ezt folytathatnám.

Ez annak a jele h az anya irigyli a lánya fiatalságát és ő is ujra 26éves akar lenni,és nemtudja elfogadni h eltelt már az az idő amikor ő ezeket megengedheti magának.Higyétek el kegyetlen sz.r érzés egy idő után ha anyád ilyen.Mi előbb szoktasd le,mert beleőrülsz.

2020. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Anyósom szokta a lányával azt játszani, hogy feltesz közös képet fb-re, de rendszeresen szinte ugyanolyan felsőben nadrágban vannak olyankor és a hajuk is néha egyforma.

Egyrészt ők azt akarják mutatni, hogy mennyire jó kapcsolat van közöttük... Másrészt anyósom nagyon fél az öregedéstől. Nem nagyon akarja elfogadni, hogy már nem 20 vagy 30 éves. Nem az, hogy öreges de látszik hogy vannak ráncai. 49 évesen akadnak már azért. De ő látványosan nagyon fél a saját korától. Néha versenyez a lányával szerintem.

2020. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó Al érték egyet. Szerintem attól fél hogy már nem lesz olyan mint 20 évesen.
2020. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert érzi belül, hogy vénül.
2020. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem is versenyzés.... elég gáz. állítsd le valahogy.
2020. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!