Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kit választanátok a párotok...

Kit választanátok a párotok vagy a gyereketek?

Figyelt kérdés
Van egy lányom, akit évek óta nem láttam, mert az anyja nem engedte. Most lenne egy lehetőségem, hogy újra találkozhassunk és elhozhassam, de az új feleségem ezt nem akarja. Azt mondta ha belemegyek akkor ő elhagy. Ezt viszont nem szeretném, mivel csak ő van nekem, ő volt mellettem az elmúlt években és már a közös babát is tervezzük. A lányom már 7 éves, fogalmam sincs hogy fog viszonyulni hozzám, mennyire nevelték ellenem. Nem tudom mit tegyek
2020. okt. 27. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
92%
Nem ismerem a helyzetedet részleteiben, de biztos egy olyan nővel akarsz családot alapítani, aki azzal zsarol, hogy elhagy, ha a 7 éves gyerekedet egyszer elhozod magadhoz? Nem tűnik valami jó alapnak, ha vele együtt akarsz megöregedni.
2020. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
82%
gyereket választanám, az új feleséget pedig kiraknám. és eszembe sem jutna neki gyereket csinálni
2020. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Nem egyszer, rendszeres lenne
2020. okt. 27. 11:18
 4/61 anonim ***** válasza:
86%

Menjen a p.csába az új nőd!

Hogy lehet valakit ilyen választás elé tenni? Én nem csinálnék neki gyereket az tuti.

2020. okt. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
88%
nem túl empatikus az új asszonyka..tudott róla, hogy van gyereked?
2020. okt. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:
Azt még tudni kell, hogy a feleségem házában élünk, tehát ha a gyereket választom, akkor mehetek albérletbe. Akkor kb annyit keresek hogy elég lenne a kiadásokra, de esélyem se lenne havonta 2szer elmenni a gyerekért, mert nem egy városban lakunk
2020. okt. 27. 11:21
 7/61 anonim ***** válasza:
80%

Nincs olyan, hogy az anyja nem engedte. Nyugodtan lehetett volna kuzdeni is erte, birosagra menni, mert jogod van latni a gyereket. Gondolom kenyelmesebb volt beletorodni abba, hogy nem engedi, plusz az uj feleseg is gondolom adta alad a lovat, hogy nem kell neked az a gyerek.

Az, hogy most mi lesz, isten tudja, bar szerintem hagyni fogod igyis ezt az egeszet a francba, mert az konnyebb.

2020. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Tudott, eleinte találkoztak is és szerette a kislányt, de az anyja direkt ellenünk nevelte és folyamatosan próbál nekünk keresztbe tenni
2020. okt. 27. 11:23
 9/61 anonim ***** válasza:
89%

Ha egy nö nem tudja elfogadni, hogy van egy gyereked, akkor attól nem sok jót várhatsz a jövöben sem, mondom ezt nöként!

Feltétlen alakíts ki jó kapcsolatot a gyerekeddel, a feleségedben meg nem igazán bízhatsz ezek után.

Ha visszakozna is, egy ideig semmiképpen ne menj bele a közös gyerek témába, elöször várd ki, hogy mennyire viselkedik normálisan a kislányoddal. (Adott esetben úgy is figyeld ki, hogy mit csinál, amikor azt hiszi, te nem vagy a közelben!)

Csak ha egész biztos vagy abban, hogy elfogadta a gyereket, a gyerek is öt, akkor lehet a további közös életeteken gondolkodni, addig nem. Még egy olyan gyerekre nincs szükséged, akit az anyja nem enged hozzád, illetve ellened neveli.

2020. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
27%
A páromat. A gyerek anyja bármikor bemondhatja, hogy megint nem engedi a láthatást, mert csak, akkor ott leszel gyerek és feleség nélkül. A feleség pedig úgy egyezett bele a veled való kapcsolatba, házasságba, hogy nincs ott a másik gyerek, érthető, hogy ezek után is ezt akarja.
2020. okt. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!