Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg a szüleim?

Hogyan győzzem meg a szüleim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Minden nyáron apukámmal windsurfözünk a Balatonon és az évek során nagyon megszerettem a sportot. Nagyon szeretném ősszel és tavasszal is csinálni de kézilabdázom és a szüleim nem engedik hogy abbahagyjam.... Sokszor próbáltam velük beszélni de “nem engednek a 48-ból” Van valami tanácsotok? Hogy tudnék beszélni velük, milyen indokkal?
2020. okt. 29. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Bocsi,most lehet,higy én vagyok a hülye,de mit jelent az,hogy “nem engednek a 48-ból” ?
2020. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt jelenti akármit mondok nem

tudom meggyőzni őket.

2020. okt. 29. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Pl. elkezdesz helyette valami mást, azt mondod.

Egyébként ha tehernek érzed, annyit kell mondani edzőnek, hogy abbahagytad és többet nem mész el.

2020. okt. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Hogy ha azt mondanád,hogy helyette elkezded ezt a másik sportot,akkor sem engednek?
2020. okt. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Mi az, hogy nem engedik? Mit tudnak csinálni? Ha annyira abba akarod hagyni, megmondod az edzőnek, megmondod a szüleidnek, aztán ha erővel ráncigálnak el, te egyszerűen nem csinálsz semmit.
2020. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Te életed, nehogy már ők mondják meg mire járj meg mire nem. Én is ott hagytam a táncot 12 év után, mert én akartam és pont.

Járjanak ők, ha ez ilyen fontos nekik, minden ilyet addig érdemes csinálni amíg jól esik, és örömüket leljük benne, utána már átmegy szenvedésbe.

2020. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!