Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is ilyen nehéz egyke...

Másnak is ilyen nehéz egyke gyerekként egy szülővel élni kettesben?

Figyelt kérdés

Nekem vannak olyan pillanataim amikor nem bírom ki.

Anyám nem akarja elfogadni, hogy nem vagyunk ugyanolyanok és folyamatosan elvárja, hogy én alkalmazkodjak hozzá.


Az idegeimre megy! Fúú menjünk kirándulni, minél többet legyünk nem otthon, ezaz sétáljunk.

De az, hogy ez nekem borzalmas, az nem érdekli! Nem tudja felfogni, hogy nekem az a pihenés, hogy itthon vagyok, nem megyünk sehová.

Csak a sértődés megy, meg a durcizás, ha kiállok magamért és egyszer egy évben az van ami nekem jó.


Miért függ enyire tőlem????? Miért kellek mindenhez én is?

Őszi szünetem kb nem volt. nem volt 3 egybefüggő napom, hogy nyugodtan itthon legyek és pihenjek. Mivel már van jogsim, ezért mindenhova én vezetek. Van egy stídió lakása pesten, ezért vácról be kell vezessek oda anyámmal. Csak azért, mert "neki nehéz". De ez talán még érthető.


Miért nem ahgy békén? Miért nem tud tőlem elszakadni? 17 és fél éves létemre nem enged el egyedül sehová. Mert "félt". Ez normális? Hát nagyon nem az!

De azért menjünk sétálni. Olyan orkán erejű szél van, -3 fokkal, hogy szétcsípi az arcomat! Dee azért menjünk séálni, az jót tesz.

Az, hogy nekem mi a jó az nem érdekli.


2020. okt. 30. 11:32
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Másoknak annyira jó :( osztálytársaim is ahogy együtt elmennek valahová szórakozni :(


Ja meg az érzelmi zsarolás is megy ám. Most, hogy van jogsim játsza a mártírt, hogy ő aztán nem vezet, neki az mennyire nehéz és vezessek én. Mint egy sofőr b*szki. Így kell 2 napi átlag 60-80kmt vezetnem. mert megyünk kirándulni. Vagy pestre.


Érdekes eddig nem esett nehezére vezetni.

2020. okt. 30. 11:36
 2/26 anonim ***** válasza:
22%
Hány éves vagy?
2020. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
36%
Egy gusztustalan féreg vagy aki nem érdemel ilyen anyát.
2020. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
44%

Ja, bocs, most értem oda, hogy 17,5


:)

2020. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen igaza van anyukádnak. Menjetek szabad levegőre, mert iskolaidőben nincs időd rá.

Minek kell egymás után 3 napig csak otthon döglened? Apám 79 évesen aktívabb életet él, mint te.

-3 fok sehol sincs az országban. Orkán erejű szelet sem tapasztalok az ország legszelesebb részén, a Kisalföldön.

Nyavalyogsz a semmin.

2020. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%
Te se vagy semmi hogy a sajat anyadrol igy irsz..f@szhianyos🙄Tiszteletre téged sem tanítottak meg.
2020. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
41%
Mínusz három foknál f.s.l...???? Miből vagy, cukorból? :-DDD
2020. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
6: talán azért, mert nekem az a jó?
2020. okt. 30. 11:41
 9/26 A kérdező kommentje:

7: mert nem az? saját férjének tekint, mártírkodik, ha nem végzek el helyette valamit. Mártírkodik, ha nem állok be sofőrnek.


Eddig türelmes voltam, de most betelt a pohár.

2020. okt. 30. 11:42
 10/26 anonim ***** válasza:
49%

Eljaa,valaki ugy latom nem bírja itt a kritikát mer mindenki lelet pontozva😂faj az igazsag aranyom?

Te egy elkényezteted,unalmad kis ribizli lehetsz semmitöb😊Anyukád ha meglátná miként vélekeddz róla a szive törne össze..azért en jo par pofont tudnék neked adni.Hálatlan kis fög vagy.Ha ennyire nem tetszik tessek kezd el dolgozni fél ev mulva huzhatsz othonrol...

2020. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!