Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért szól bele az apám a...

Miért szól bele az apám a munkámban?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok,külföldön dolgozom egy étteremben. A vírus miatt most egy hónapra bezár a munkahelyem és ahogy ezt megemlítettem a szüleimnek, apám egyből elkezdte hogy miért dolgozom még mindig ott, más munkát kéne keresnem, fel is sorolta hogy szerinte mi lenne jó nekem stb. Nekem semmi bajom a munkámmal, jól érzem magam ott. Nem is értem hogy gondolja hogy a jelenlegi helyzetben keressek új munkahelyet...
2020. nov. 1. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Lehet,hogy csak jót akar. De milyen típus? Szeret irányítani?
2020. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem értem, ha teljesen külön, más országban élsz, akkor miért foglalkozol azzal, mit mond apád? Megvárod, mire végigmondja, utána meg beszélsz valami másról.
2020. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
28 évesen már eltudom dönteni hogy mi jó nekem, plusz meg is élek a fizetésemből. Rosszul vagyok az ilyen kéretlen tanácsoktól
2020. nov. 1. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én apám is folyamatosan nyomja, hogy mondjak fel a munkahelyemen, miért nem a végzettségemnek megfelelőt keresek( végzettségem szerint cukrász vagyok és van egy érettségim, de nem akarok cukrászként dolgozni, dolgoztam benne, de minden nap gyomorgörccsel mentem dolgozni) a jelenlegi munkahelyemen 3 éve dolgozok, nem életem munkája, de igazából el vagyok, nem keresek annyira rosszul, persze kereshetnék sokkal jobban is, nagyon jó a kapcsolatom a munkatársaimmal. Nézegetem az álláshirdetéseket, de nem találtam semmit ami megfelelhetne és én is megfelelnék. Most vírus helyzetben amúgy sem szeretnék felmondani, örülök, hogy van munkám. Próbálom az egyik fülemen be a másikon ki engedni.

26/N

2020. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak az ilyen megmondó típusú szülők, de ha te jól érzed magad ott, és meg tudsz élni a fizuból, akkor szerintem nem kell nagyon figyelni rá. Ráadás most pont nehezebb melóhelyet találni, mikor rengeteg embert inkább elküldenének a cégektől.
2020. nov. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

EGyik füleden be, másikon ki...

És nem kell vele foglalkozni.

2020. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!