Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szüleim helyében lennétek...

Ha a szüleim helyében lennétek, ti megengednétek ezt nekem (17,5 éves lány)?

Figyelt kérdés
Nektek mi lenne a véleményetek arról, hogyha a 17,5 éves lányotok megkérdezné tőletek, hogy lakhat e másfél hónapig a 18 éves barátjával nyáron (távkapcsolatban élünk, sajnos idén csak nyáron tud hazajönni külföldről, és kb csak másfél hónapra), ti engednétek, vagy nem? Elmennék pár hónappal előtte dolgozni, hogy legyen pénzem, nem akarom ezzel a szüleimet terhelni pénzügyileg. Mindketten felelősségteljesek vagyunk, és hosszútávra tervezzük a kapcsolatot.

2020. nov. 1. 22:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim válasza:
61%
Nem.
2020. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
56%
Nem
2020. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok okot is (elvégre nemsokára 18 leszek, vagyis nagykorú)
2020. nov. 1. 22:16
 4/64 anonim ***** válasza:
76%

Egyáltalán ismerik a szüleid? Hol akartok együtt lakni? Miért nem tudtok úgy találkozni, ha itthon van, hogy közben otthon laksz.

Én tuti nem engedném egy idegennel összeköltözni.

2020. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
64%
Másfél hétig esetleg...
2020. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
59%
Nem
2020. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
94%

Alapvetően nem ellenezném, de néhány dolgot szeretnék.


Szeretnék előzőleg megismerkedni a fiatalemberrel.

Szeretném, ha azalatt a másfél hónap alatt azért találkoznál velünk is. Még jobb lenne, ha meglátogathatnánk titeket a fiú otthonában.

Örülnék, ha azalatt a másfél hónap alatt együtt nyaralnátok is, és a maradék, kb. egy hónapot már otthon, velünk töltenéd.

2020. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
93%

Én megengedném, hiszen fél év múlva már tényleg 18 lennél.

De csak akkor ha minimum egyszer hazajönnél egy hétvégére (akár a barátoddal), és beszélnénk telefonon. Annak pedig nagyon örülnék hogy elmennél dolgozni, de azért ha kéne támogatnálak.

2020. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Nem idegen, ismerik a szüleim, idén nyáron jöttünk össze. Ő minden nyáron visszajön mo.-ra egyedül, pesten bérel házat. Idén is volt többször is, hogy nála aludtam.
2020. nov. 1. 22:20
 10/64 anonim ***** válasza:
93%
Csak akkor ha ismerem a srácot.
2020. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!