Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnék vele erről...

Hogyan tudnék vele erről beszélni anélkül, hogy megint veszekednénk?

Figyelt kérdés

Üdv.

Anyám pár hete összejött egy nála kicsivel több, mint 10 évvel fiatalabb pasival és azóta megromlott a kapcsolatunk, nem is nagyon beszélünk.

Amikor meg a srác nálunk van, egyfolytában ugráltat, hogy csináljak meg ezt-azt, ha pedig mondom neki, hogy jó lenne, ha nem csináltatna velem mindent, neki csak az a válasza, hogy akkor elmehetek innen, úgyis zavarja, hogy itt vagyok.

Amikor anyámmal próbáltam beszélni erről, lezárta azzal, hogy csak én reagálom túl ezt az egészet és ne hozzam fel még egyszer ezt a témát.


2020. nov. 5. 17:38
 1/5 Savlekotő ***** válasza:
75%
Sajnos anyádnak kapuzárási lehet,és majd koppan mikor a csávesz magára íratja a lakást ti meg mehettek a kukorica földre sajnos a nők ilyen téren naivak és bármit megtesznek a pasiknak egy kis szeretet morzsáért is ez k vára kihasználható. Költözz el ha ennyire zavarod. Utána meg majd lehet ő fog vissza sírni téged,ha nem jött be a love és a fiatalka lelép a korosztályossal vagy a pénzével házával..
2020. nov. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem tudsz. Igaz nem párkapcsolati okból, de nekem is ezt csinálta anyám. Csak úgy. Mindig provokált, piszkált, mikor megkértem, hogy ne tegye, akkor az volt a válasz, hogy el lehet innen menni. 21 évesen elköltöztem, mert elüldözött. Ő azóta azt mondogatja, hogy ő soha nem mondta, hogy költözzek el. Persze, attól még erre ment ki a játék.
2020. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te is úgy teszel mint a kettes hozzászóló.
2020. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi van közted, meg a pasi között? Egyáltalán hány éves vagy?


Egyébként az ilyeneket soha nem értettem, ha lenne is egy idősebb nő az életemben, akinek van gyereke, akkor se csesztetném a gyereket...

2020. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Savlekotő ***** válasza:
Pasinak útba van a gyerek itt,mert el kell távolítani anyuka körül, hogy az anyukát jobban lehessen manipulálni aztán jól megkopasztani,vagy parazitázni rajta.
2020. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!