Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak anyámnak, hogy ne...

Mit mondjak anyámnak, hogy ne érdekelje a lehetséges levél tartalma?18l

Figyelt kérdés

A (középiskolai) kollégiumban belekeveredtem valamibe, amiből lehet, hogy fegyelmi eljárás lesz. Én nem tettem semmit, inkább tanúként és áldozatként hallgatnak meg az ügyben. És nem tudom, hogy küldenek-e róla levelet otthonra és ha igen akkor az nekem vagy anyámnak fog menni. Mivel középiskoláról van szó lehet, hogy anyámnak, lehet hogy nekem, már ha küldenek levelet. Viszont ha nekem küldik akkor én szeretném elkerülni azt, hogy tudja miről van szó a levélben, mivel nem szeretnék neki beszámolni az ügyről. Semmi komoly nem áll a háttérben, csak rossz a kapcsolatunk, és. Én szeretném hónapokig azt hallgatni, hogy hogy lehettem ilyen hülye, ahogy azt sem akarom, hogy minden héten felhozza példának, hogy ne csináljak még egy ilyet, amivel egy ilyen ügybe belekeveredek (mint áldozat másrészt meg részben szemtanú). Szerencsére anyám nem nyitja ki azokat a leveleimet, amik nekem szólnak, viszont rákérdez és utólag el akarja olvasni az ilyen sulival és kolival kapcsolatos dolgokat.(más levelet nem is kapok)


Mit találjak ki ha kapok egy levelet? Miért ne egyezzek hogy elolvassa?


Ha jön levél semmiképp nem akarom az igazi okot mondani, ezért valami olyan kéne ami elég unalmas ahhoz, hogy ne érdekelje, illetve nem gyanús.


18l


2020. nov. 5. 18:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Nagykorú vagy, neked kell, hogy menjen a levél, ha a titkárnő Gizike jól végzi a munkáját. Mondd azt, hogy szabványos járványügyi tájékoztató.
2020. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De novemberben? Év elején is kaptunk
2020. nov. 5. 19:12
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
#19.12 Most szigorítottak.
2020. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Jó lesz a járványügy. Te vagy az akinek ellopta egy szobatársa a cuccait?
2020. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Metionin ***** válasza:
100%
Simán mondhatod hogy járvánnyal kapcsolatos cucc. Ezzel kapcsolatban folyamatosan jönnek új információk, miért pont a suli ne küldhetne novemberben újat? Egyetemen minden hónapban jön valami mióta ez a szar tart.
2020. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Savlekotő ***** válasza:
81%
Ha csak szemtanú vagy,miért rettegsz ennyire anyádtól,18 éves vagy jogilag felnőtt,miért kéne hazudozni egy levélről is?
2020. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Hat ezt en se nagyon ertem, az elozo kerdesedben is hasonlo volt a problema. Tenyleg nem tettel semmit? Ha nem akkor meg miert baj? Ha tenyleg artatlan vagy, akkor oszinten elmondod anyadnak, aztan kesz. Kizart,hogy ezt ne ertene meg.
2020. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
88%
Írj egy kamu levelet az iskola nevében és nyomtasd ki, majd ha megjött és felbontottad tegyél úgy mintha azt küldték volna.
2020. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem meséltél otthon a tolvaj szobatársról? Mondtuk a korábbi kérdésnél is, hogy ne keveredj bele a szükségesnél jobban.
2020. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
11%
Postással beszélj inkább .
2020. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!