Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam anyunak, hogy lehet...

Elmondjam anyunak, hogy lehet kapni fog negyedéves értesítőt a koliból, mert rosszul állok két tantárgyból?18l

Figyelt kérdés

Kevés ügyünk van még, de ilyenkor is küldenek. És fizikából egy kettesem van, bioszból meg egy egyesem és egy négyesem. Nagyon necces, hogy ha a biosz témazáró jegye nem lesz beírva az enaplóba az értesítő megírása előtt, akkor a levélben az fog állni, hogy "gyengén állok"(alias nem éri el az átlagom az adott tárgyból a 2,75-öt) két tantárgyból. A fizika nem lesz olyan nagy probléma, és nem is lesz meglepő, de a biosz igen, mert annál nem említettem, hogy kaptam feleletre egy egyest, mondván, hogy úgyis ki tudom javítani. És ki is tudom javítani, csak nem feltétlenül a negyedéves értesítő előtt. Anya meg azért nem tudja a jegyeimet, mert nem ért az e-naplóhoz.

Egyébként négyes-ötöseim vannak a többi tárgyból.


Szerintetek szólnom kéne itthon a biosz jegyeim miatt?


2020. nov. 8. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha értesitőt küldenek úgyis megtudják,és talán még az is baj lesz,hogy nem szóltál.Én megelőzném az értesítőt.
2020. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nálam ilyenkor egyértelmű lenne,hogy szólok.
2020. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Max te kapsz értesítőt. 18 éves vagy, a szüleidnek semmi köze a jegyeidhez, meg hogy miből állsz gyengén.
2020. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Savlekotő ***** válasza:
84%
Múltkor még a szobatársad rabolt ki? Most meg már bukásra állsz.. Nem lenne egyszerűbb csinálni postafiókot hogy oda küldjék a leveleidet ha ennyire nem vagy otthon őszinte ők meg kibontják a leveleidet 18 évesen is.
2020. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

3.-as, ebben ne legyél biztos. A mi középiskolai házirendünkben benne volt, hogy a 12. Évfolyam elvégzéséig az iskola kiskorúnak tekint minden tanulót.

Ha beiratkoztál ezt elfogadtad.

2020. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Minálunk úgy van az értesítő, hogy minden negyedévenként kapunk egy papír formájú dokumentumot (a jegyeket és a hiányzást) és alá kell íratni a szülővel. Ezt azért csinálják, mert nálunk nincsen ellenőrző, inkább negyedévente adnak egy ilyen papírt.

Szerintem felesleges titkolnod, anyukádnak vagy apukádnak két percébe kerül felhívnia az osztályfőnököt, hogy minden rendben van-e a jegyekkel, vagy fordítva; a tanár hívja a szülőket. Harmadik pedig megnyissák a szülők az e-krétát és minden kiderül. Sokáig úgyse tudod titkolni (tapasztalatból mondom).

2020. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp, jobb ha tőled tudja meg.
2020. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mondd el, abból jó nem sül ki, ha később tudják meg.
2020. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
A 20 éves fiamról én kaptam értesítést a BME-től, hogy nem jár be.
2020. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
A BME, hogy jön egy középiskolához?
2020. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!