Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyáék nem...

Mit tegyek ha anyáék nem tisztelik egymást mindig káromkodnak is? (több lent)

Figyelt kérdés
Mióta apjához költöztünk anya folyton Kivan akdva. Ha egy kis apróságot is hibáz ő az idióta, apa sose hallgatja meg, anya már kiabál de apát nem érdekli,mert neki ez csak hiszti. Apám az egy nagyon magának való ember,és igénytelen is. Anya ezt nagyon kinem állhatja,bármit kér tőle folyton csak halogatja.mostmár napi szinten van káromkodás és aztis természetesnek veszik hogy idióták, hülye vagy stb.szeretik egymást de szerintem ez nagyon nem egészséges, szerintem egy kapcsolatban tisztelni kell a másikat, szeretni, és nem leacsalonyitani meg hülyére venni. Nagyon félek mert én ebbe növök fel,ezt láttam és van egy nagyon rendes fiú akivel alakul valami,de félek hogy nem fogom tisztelni őt, vicc tárgyát csinálnék belőle,megbántanám nem szándékosan, ezt nem akarom...a szüleimmel már beszéltem,nem érdekli őket nekik ez az egész természetes lett..ti mit tanácsoltok, mit tennétek az én helyemben?

2020. nov. 8. 16:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaa..és 16 éves lány vagyok.. egy kicsit magamnak való,lusta vagyok..csak nagyon rossz hogy a szüleim így viselkednek egymással
2020. nov. 8. 16:26
 2/5 Savlekotő ***** válasza:
100%
Eddig hol éltetek? 16 éves és most költöztetek az apádhoz,vagy az apjához aki a nagyapád? Csak én nem értem ezt a viszonyt?
2020. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elfelejtettem írni, eddig mamánál éltünk anyával,nem a rossz viszony miatt,hanem mert az úgy alakult hogy akkor még ott laktunk,többet nem akarok írni,remélem így érthető
2020. nov. 8. 16:55
 4/5 Savlekotő ***** válasza:
100%
Akkor maradni kellett volna mamánál. Akkor kell gyerek mikor van hová és nem mindig vki nyakára viszik. Persze hogy idegbetegek,mert valószínű csak papíron házasok vagy azon se és csak lakhatási kapcsolat van köztük. Persze h idegesen káromkodnak egymással.. Csak téged sajnállak hogy ilyen szülőkhöz születtél.
2020. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A 4-esnek igaza van, nem szeretik egymást, össze vannak zárva kényszerűen a lakhatás miatt, nem bírják egymást, rühelli egyik a másikat, nem jó nekik egy lakásban, ha szétmennének, megszűnne a feszkó.
2020. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!