Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem merek anyának...

Miért nem merek anyának beszélni a menstruációról?

Figyelt kérdés
Szégyellem magam amikor megjön, és nem merem neki elmondani. Amikor meg rájön, annyira szégyellem, hogy ki se megyek a szobámból, nehogy találkozzak vele. Miért van ez? Barátnők előtt simán beszélek róla
2020. nov. 15. 08:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Miért kéne mindig bejelentened, hogy megjött? Először mikor megjött gondolom elmagyarázta hogy mit hogyan merre aztán intézd magad. Probléma, kérdés esetén szólj neki.
2020. nov. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy azelső is írta nem kell minden egyes menstruációról beszámolni
2020. nov. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

Miért kellene elmindani neki,hogy megjött?

A fiúk sem számolnak be a magömlésükről.

2020. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert anyukád sem mert és akart beszélni róla neked? Elmondott mindent, hogy mire számíts, mire figyelj?
2020. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%

A magömlést hogy lehet a menstruációval egy lapon említeni?


Nem kell neki mondanod, ha ő tudja az meg nem baj.


Mivel tudod mulyen hülye helyzet ez, ha lesz lányod, tudni fogod hogy te nem akarod hogy egy ilyen természetes dolog is akadályt képezzen kettőtök között és máshogy fogod csinálni.

2020. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem anyukám nem világosított fel, így mikor életemben először megjött, nagyon megijedtem, azt hittem belső vérzésem van. Aznap mentem suli után apukámhoz hétvégére, ott reggelre a lepedő és a pizsamám csupa vér lett, apukám felesége mondta el nekem a dolgokat és adott betétet. Anyukámnak nem mertem elmondani, nagyon maradi vagy ez nála tabu, nem tudom. De emlékszem hogy utána mindig amikor megjött, nem mertem a kukába se bedobni a wc papírba tekert betétet, nehogy megtalálja. Szerintem a te anyukád is tabuként kezeli ezt a dolgot.
2020. nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem minden alkalommal szólok neki, sőt! Még ha kérdezi akkor se mondom el.

Pl most is... picit véres lett a villanykapcsoló, pedig nagyon vigyáztam, és amikor megkérdezte hogy mitől, én azt mondtam, vérzett az orrom.

2020. nov. 15. 09:23
 8/23 A kérdező kommentje:
De egyébként ő próbálta elmondani, de nem hagytam soha. Kicsiként is mindig leállítottam, tájékozódtam az internetről inkább.
2020. nov. 15. 09:25
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy anyuddal nincs annyira szoros kapcsolatotok?
2020. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Hogy a francba lett véres a villanykapcsoló?
2020. nov. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!