Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem értik mivel jár az...

Miért nem értik mivel jár az online iskola?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egyetemista vagyok, ausztriában tanulok. Nekünk már a múlt félév és ez is online, így hazaköltöztem, hogy ne kelljen ott fizetni a lakást stb.. elég sok a tennivaló a sulival, minden nap vannak online óráim illetve azon kívül is sok időt kell a laptop előtt töltenem, beadandók írása, tanulás stb.. Ezen kívül azért igyekszem itthon is tevékenykedni: eljárok sportolni, sétáltatom a kutyusaimat, takarítok, csinálom a mosást, ha van kerti munka azt is, illetve hétköznapokon én főzöm az ebédet. Ennek ellenére a szüleimtől csak azt hallgatom, hogy semmit nem csinálok csak ülök és “gépezek”.. szinte egyik órámat sem tudom normálisan végigülni mert nekik pont akkor kell valami segítség, hiába mondom, hogy kötelező órám van, akkor leordítanak. Kb 2 hétig tart megírnom egy 2 oldalas beadandót mert amint leülök a laptop elé 5 percenként hívnak csinálni valamit, ide kell menni oda kell menni stb.. nem értem miért nem értik, hogy tanulnom kell, mindketten jártak egyetemre (sőt apa orvosira) szóval tudhatnák hogy az egyetemet nem tudom napi 1 óra tanulással lerendezni... ha beszélek velük akkor mondják hogy jaj igen megértik aztán másnap kezdődik megint az egész cirkusz.. mit tehetnék még?

2020. nov. 16. 09:49
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam, hogy van egy beugrós állásom is, recepciós vagyok egy hotelban heti kb 2-3alkalommal
2020. nov. 16. 09:50
 2/32 anonim válasza:
78%
Ezen sajnos nem tudsz nagyon segíteni, amíg ott laksz náluk. Valószínűleg azért csinálják, mert ők más rendszerben nőttek fel, és nem tudják megérteni, hogy online is lehet normálisan tanulni.
2020. nov. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%

2 megoldást látok: vagy visszaköltözöl abba a - feltételezem - albérletbe, ahol a pandémia előtt laktál (vagy máshova, és a rendelkezéseket betartva nyilván azonnal, automatikusan 2 hét karantént meg piros cetlit kapsz), vagy nyelsz.

A járvány egycsapásra nem fog elmúlni, illetve akkor lesz vége (addig tuti nem), amikor meglesz - bármely nemzet is állítja elő - a hatásos, nemzetközileg bevizsgált és tesztelt, és a standardizált teszteken eredményesnek bizonyuló oltóanyag. Addig marad ez a helyzet, és akárhogy vakerászik, meg mókol, csűr-csavar a jogszabályokon Orbán (meg bárki más, akár más nemzet politikusa), nem fog változni semmi.

2020. nov. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

Mennyi évesek a szüleid?


Amugy próbálj akkor beadandót írni, vagy akkor tanulni mikor ők még alszanak, Napi 1 v. 2 órát, hogy aludni is tudj. Az óráidat meg kéne érteniük. Így amúgy nagyon nehéz foglalkozni a tanulmányokkal megértelek teljesen. Milyen szakon vagy?

2020. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
8%
A recepciós munkahelyeden nem tudsz tanulni? Beadandót írni? Viszed a laptopod és úgy. 4-es vagyok.
2020. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
27%
Talán ha megkérnek valamire óra közben, mondj nemet? Erre nem gondoltál.
2020. nov. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

5 persze azert fizetik. Mivel beugrós gondolom akkor hívják ha nagyon kell valaki.


Amugy nem ertem a szüleidet nalunk is előző felevbe online oktatas volt meg most is kb csak a gyakorlat vol élőbe. Nemigaz hogy nem hallottak róla mastól eddig.

Lehet pont ezert ilyen apad mert orvosit végzett, csak az lehet tanulás ami nekik volt.

Nem tudod magadra zárni az ajtót? Sajnos nincs jobb módszer mint elmondani minden nap hogy órád lesz.

2020. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


5: hát munka közben nem nézne ki valami szépen előcsapni a laptopot és beadandót írni

6: benne van a leírásban mi történik ha nemet mondok

2020. nov. 16. 10:50
 9/32 A kérdező kommentje:
4: 50 és 53 évesek
2020. nov. 16. 10:50
 10/32 anonim ***** válasza:
97%
Hát,én visszamentem volna Ausztriába. Akkor talán meg is értenék a dolgokat.
2020. nov. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!