Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves kortól várható el a...

Hány éves kortól várható el a "felnőtt gondolkodás"?

Figyelt kérdés

SOK esetben látom, hogy a 16-17...de akár még a 20+ éves lányoktól is tiltják a náluk érettebb, FÉRFI partnert.

De ha a szülők szerint, egy 1X-2X lány nem képes eldönteni, hogy kivel szexeljen, mert csak szexet akar, meg egy szenvedélyes kapcsolatot, nem egyből gyűrűt, gyereket, lakáshitelt, akkor hogyan várjátok el ugyanezen lánytól, hogy már akár általánosban, de legkésőbb a gimiben tudja, mi akar lenni az életben?


Ha szerinted nem tudja eldönteni, hogy jó-e neki, ha egy 40-es férfi szeretője lesz, akkor szerinted honnan és miért kéne tudnia, hogy keljen hajnali 5-kor az edzésre, mert szerinte(d) olimpikon lesz?

Vagy a barátnői helyett járjon bioszra, meg latinra, mert akarjon doki lenni, és ezt ő tudja, de azt ne, hogy jó-e neki az a 30-as férfi aki ráhajtott.



2020. nov. 17. 11:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/120 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem idősebb lányok sem szeretik ha vadidegenek a combjukat fogdossák.
2020. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/120 anonim ***** válasza:
96%
19 évesen hasonló dolog történt velem a buszon, egy idősebb pasas folyamatosan a lábamat akarta fogdosni. Rettenetesen kínos volt, de mivel hallottam hírét már a fickóról, nem mertem megszólalni mert egy agresszív állat volt, és rettenetesen féltem tőle hogy nekem esik.
2020. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/120 anonim ***** válasza:
90%
Ha van több utas ilyenkor kell izombol tökön rugni.
2020. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/120 Savlekotő ***** válasza:
23%
Itthon a 30 asokat is babakocsiba tolnák meg tolják is ahol egy csekket nem tud a 30 as elintézni mer életképtelenre nevelik újabban őket.
2020. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/120 anonim ***** válasza:
23%

Köszönöm a moderátoroknak, hogy kitöröltek egy rakás választ a semmiért.


Az alap kérdésre viszont sajnos csak kevés ember válaszolt neki normálisan, pedig engem is érdekelne, hogy miért és hogyan várod el a 16 éves lányodtól, hogy feláldozva a fiatalságát eddzen és/vagy tanuljon mint az állat, miközben még a saját anyja szemében is idióta barom, mert nem a 16 éves kis idiótával dugatja magát betépve, berúgva egy buliban, majd a videó menjen a haveroknak a netre, hanem normális kapcsolata van egy érett férfivel, akire amúgy te, az anyja is rámozdulnál, ha valahol máshogy találkoztatok volna.

2020. nov. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/120 anonim ***** válasza:
79%
Azért nem érkeztek a kérdésre válaszok mert beteg az egész kérdés. A 16 eves lánynak azért kell tanulnia hogy megalapozza a jövőjét. Hogy felnőtt korábban jó munkája legyen és ne kelljen függenie se az "érett férfiaktól", se senkitől. És azért nem az a két véglet van hogy vagy az érett férfi dugja vagy a korosztalya egy drogos partyn. Vannak normális fiúk is abban a korosztalyban és ribik is a 16 évesek között. Mondjuk aki ilyen idősen úgy váltogatja a pasikat mint más a zoknit függetlenül a pasik korától az a kiscsaj általában a tanulásra is tesz. Ő baja. Egy 16 eves meg egy negyvenes között meg generációs különbség van. A gyereke lehetne. Engem 23 évesen farasztanak a 16 evesek témái hogy mi volt a lecke, miből ír dogát meg melyik barátnőjével min veszett össze. Az a 40es akit ez szórakoztat elég rosszul van bekotve. A 22 éves és a 37 éves parocska már más. Ott már felnőttek mindketten, jó eséllyel a 22 éves is dolgozik. Mondjuk ezeknek a kapcsolatoknak a nagyresze se működne, de ez már könnyebben előfordulhat. Én 23 évesen 30 éves pasival járok. Jól megvagyunk, megertjuk egymást, de ne mondjátok hogy az normális lett volna ha akkor jövünk össze amikor én 13 ő meg 20 volt.
2020. nov. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/120 anonim ***** válasza:
100%
Igen is sok függ attól, hogy mikor kerülnek össze. Ismerősöm és a felesége közt van 12 év, de mindkettőjük felnőttkorában ismerkedett meg, szóval a nő is bőven benne volt a 20-as éveiben, és mindketten dolgoztak. Így mindketten egyenlő félként, hátrányok nélkül vágott bele a kapcsolatba. De egy olyannál, mikor a gyerek most szabadult ki a világba, és rögtön lecsap rá egy papa, azért ott a gyerek elég nagy hátrányokkal kezdi a kapcsolatot.
2020. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/120 anonim ***** válasza:
95%
TLC-n az egyik soriban nem egyszer volt, hogy 50-es amcsi pasas felszed egy ilyen 19-20 éves fülöp-szigeteki lányt. Aztán meg sír hogy a 19 éves miért viselkedik úgy mint egy gyerek. Sír mert a pasas az új nővel egykorú vagy idősebb gyerekeinek meg nem tetszik ez az egész. Sokszor úgy kezelik a párjukat, mintha a gyerekük lenne, kijelentik a 19 évesnek, hogy hiába szeretne, nem lesz gyerekük, mert őméltósága nem hajlandó beáldozni a nyugdíjas éveit egy gyerekre. De ha úgy nézzük akkor itt ugyanakkor a fiatal csaj fogja beálldozni a papára a fiatalságát. Nem is egyszer lett megszégyenítve a párja álltal, csak azért mert egy jóval szegényebb helyről származik, mint a pasas.
2020. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/120 anonim ***** válasza:
96%

"Az alap kérdésre viszont sajnos csak kevés ember válaszolt neki normálisan, pedig engem is érdekelne, hogy miért és hogyan várod el a 16 éves lányodtól, hogy feláldozva a fiatalságát eddzen és/vagy tanuljon mint az állat, miközben még a saját anyja szemében is idióta barom, mert nem a 16 éves kis idiótával dugatja magát betépve, berúgva egy buliban, majd a videó menjen a haveroknak a netre, hanem normális kapcsolata van egy érett férfivel, akire amúgy te, az anyja is rámozdulnál, ha valahol máshogy találkoztatok volna."



16 évesen azért tanul a lány, hogy megalapozza a jövőjét/életét, hogy felnőtt nőként életrevaló legyen, és ne 40-es lecsúszott, szerencsétlen, beteg férfiaktól várjon segítséget! Teljesen tönkreteszi az életet az a férfi, elveszi tőle a fiatal éveit, azzal hogy szexbabának használja, mert a fiatal nőket még tudja kedve szerint manipulálni. Az anyja nem az ellensége, azért támogatja és irányítja az életet hogy ne rontsa el a kislány! Akármennyire hihetetlen a tini fiúk között is vannak rendes, okos, értelmes, intelligens személyek, akik nem buliban akarják a lányt d*gni, hanem normális kapcsolatra vágynak, arról már ne is beszéljünk hogy ezek a tizenéves fiúk sokkal életrevalóbbak mint sok 40-es pasi, tanulnak, mellette dolgoznak és úgy kezdik a 20-as éveiket hogy szinte már mindenük megvan. Én rengeteg fiút ismerek aki ennyire motivált és "történő". Az anya azért mozulna rád, mert egykorúak vagytok és természetes dolog a vonzódás, de ne várd el egy fiatal csajtól hogy ugyanígy érezzen irántad! Már sok-sok ember leírta ezt előttem, és nem vagy hajlandó megérteni, vagyis érted de nem akarod az igazságot elfogadni, hogy egy tizenéves lánynak nincs keresnivalója melletted, neki az életet kell építenie, kisebb gondja is nagyobb annál hogy veled szexeljen! A saját korosztályodban ismerkedj!

2020. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/120 anonim ***** válasza:
83%
A barátom még egyszer sem volt buliban, nem is vonzák, de 23 évesen már van egy jó állapotú autója,a nevén háza amit csak itt-ott kell felújítani, és már 5-6 éve dolgozik rendesen, 8 órában. Most alakít ki egy műhelyt magának, ahol majd autókat tud foltozgatni maszekban. Én egy évvel idősebb vagyok, de én is már pár éve dolgozok a saját szakmámban. Szóval hülyeség az hogy minden fiatal felnőtt egy csődtömeg lenne.
2020. nov. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!