Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves kortól várható el a...

Hány éves kortól várható el a "felnőtt gondolkodás"?

Figyelt kérdés

SOK esetben látom, hogy a 16-17...de akár még a 20+ éves lányoktól is tiltják a náluk érettebb, FÉRFI partnert.

De ha a szülők szerint, egy 1X-2X lány nem képes eldönteni, hogy kivel szexeljen, mert csak szexet akar, meg egy szenvedélyes kapcsolatot, nem egyből gyűrűt, gyereket, lakáshitelt, akkor hogyan várjátok el ugyanezen lánytól, hogy már akár általánosban, de legkésőbb a gimiben tudja, mi akar lenni az életben?


Ha szerinted nem tudja eldönteni, hogy jó-e neki, ha egy 40-es férfi szeretője lesz, akkor szerinted honnan és miért kéne tudnia, hogy keljen hajnali 5-kor az edzésre, mert szerinte(d) olimpikon lesz?

Vagy a barátnői helyett járjon bioszra, meg latinra, mert akarjon doki lenni, és ezt ő tudja, de azt ne, hogy jó-e neki az a 30-as férfi aki ráhajtott.



2020. nov. 17. 11:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/120 anonim ***** válasza:
95%
Gratulálok a sok baromnak aki azt gondolja hogy attól lesz férfi ha egy 16 évessel kikezd vén fszként. Külön díj jár a proliságért a 26-nak.
2020. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/120 anonim ***** válasza:
94%

Oké, a 37 éves 22 évessel normális felállás, vannak hasonló pár ismerőseim is, de kérdezem én szerinted egy 40 éves és egy 14-18 éves minek számít ?


Mert a kérdező szerint normális.

2020. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/120 anonim ***** válasza:
84%

#33 És?? Nem privátban írtad neki, te észlény, hanem ide nyilvánosan, tehát bárki reagálhat rá. :D Úgy látszik nem csak a szerszámod sorvad, hanem az agyad is.

Hát, a tököd másra már úgysem alkalmas. :D

2020. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/120 anonim ***** válasza:
1%

36/


Na akkor rágjad hajnalig, majd ütöm a fejed közbe!

2020. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/120 anonim ***** válasza:
96%

#27

"Na persze, de az Aquamen vagy a Vasember az beverhetné neked egyből!



Képmutató..."


Sajnálom, hogy elszaladt feletted az idő és szánalmas, öreg pasi lettél, ráadásul még pár sort sem tudsz értelmezni.


Képmutató lennék, mert a saját korosztályomhoz vonzódom? Akkor nagy baj van a fejedben, ha szerinted ez képmutató!!!

Kitalált alakokhoz sosem vonzódtam, csak az igazi férfiakra.

2020. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/120 anonim ***** válasza:
4%

35/



A 37 éves vagyok...


Ha visszagondolok, az én általános sulimban is volt olyan lány aki 14 évesen 25 éves villamosmérnökhöz járt dugni, de az egyik lány a magyartanárral is összemelegedett pár hónapra miközben annak 3 gyereke, felesége volt.


A csávó többször hazavitte, az osztálytársnőm csüngött rajta és elpirult a közelében.


Későbbiekben a csajból is tanár lett, már van két gyereke és elvált.


Mellesleg nekem is megvolt, túl jól rakták össze!

2020. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/120 anonim ***** válasza:
98%

19: Azért, mert létezik ilyen című film, még nem lesz igaz.

Nem minden férfi pedofil. Szerencsére.



Egyébként a szám/ formátumban válaszoló "kedves" hozzászóló nyilvánvalóan a kérdező. De nem jött be, nem tudod most itt népszerűsíteni a devianciádat, mert senki sem ért veled egyet.

2020. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/120 anonim ***** válasza:
1%

38/


Képmutató vagy mert ítélkezel, plusz mert tisztában vagy vele, hogy a színészre értettem, de azért próbálod adni a hülyét, csak én ehhez már öreg vagyok, nem ma jöttem le a falról kiscica.

2020. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/120 anonim ***** válasza:
94%

#39

Vannak ilyen nők is, de könyörgöm ne várja el a 40+os pasi, hogy minden fiatal 15-25 éves lány vízszintesbe vágja magát a tőlük! Egy normális nőnek a vele egykorú pasik jönnek be.

2020. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/120 anonim ***** válasza:
0%
40/ Benézted, nem a kérdező, de a tévképzet elméletemet igazolja, azokat a válaszokat is én írtam.
2020. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!