Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves kortól várható el a...

Hány éves kortól várható el a "felnőtt gondolkodás"?

Figyelt kérdés

SOK esetben látom, hogy a 16-17...de akár még a 20+ éves lányoktól is tiltják a náluk érettebb, FÉRFI partnert.

De ha a szülők szerint, egy 1X-2X lány nem képes eldönteni, hogy kivel szexeljen, mert csak szexet akar, meg egy szenvedélyes kapcsolatot, nem egyből gyűrűt, gyereket, lakáshitelt, akkor hogyan várjátok el ugyanezen lánytól, hogy már akár általánosban, de legkésőbb a gimiben tudja, mi akar lenni az életben?


Ha szerinted nem tudja eldönteni, hogy jó-e neki, ha egy 40-es férfi szeretője lesz, akkor szerinted honnan és miért kéne tudnia, hogy keljen hajnali 5-kor az edzésre, mert szerinte(d) olimpikon lesz?

Vagy a barátnői helyett járjon bioszra, meg latinra, mert akarjon doki lenni, és ezt ő tudja, de azt ne, hogy jó-e neki az a 30-as férfi aki ráhajtott.



2020. nov. 17. 11:49
 81/120 anonim ***** válasza:
2%

78/


Tokyoban jártál? Ha már a fejlett országoknál tartunk!


Nem jártál te sehol haver, arabok nélkül pedig orvostudomány sem létezne!


Befejeztem a vitát egy sereg tudatlannal! Maradjatok otthon!


Ahogy eddig is, majd a gyakorin felpontozzák a tudományotokat, több se jusson nektek :D

2020. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/120 anonim ***** válasza:
96%
Oké utolsó, de azt ugye tudod hogy az általad istenített országogban teljesen normális ha nőket és férfiakat adnak-vesznek? Tehát az ellen sincs kifogásod gondolom, ha téged venne meg valami pénzes pasi és naponta kétszer-háromszor megerőszakolna? Hiszen sok országban ez teljesen normális.
2020. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/120 anonim ***** válasza:
0%

82/


Itt is jelen van ez, és a csicskáztatás is az etnikum körében.


Fogadok zsarumagazint, blikket se olvasol.


Azok legalább körvonalakban foglalkoznak ilyen témákkal, a többi médiában szinte tabu, ahogy az ukrán gyermek és szervkereskedelem is.


Nembaj, hogy tranzitország vagyunk, itt minden nagyon jó, minden nagyon szép, minden nagyon biztonságos és persze a megfelelő összeg ellenében senki sem látott semmit!


Igazi Hungarikum ez is!

2020. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/120 anonim ***** válasza:
94%

[link]


Az ilyen qrvák buknak rátok, 40-es papókák!!! :D

2020. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/120 anonim ***** válasza:
13%

"csak egyetlen férfiideálja van, mégpedig David Beckham"


Köszönöm, visszaigazolódott a junior kézis hozzászólásom állítása is!


Jelenleg /28 sorszámú a cenzúra miatt


(bár nemtudom mit kell itt cenzúrázni anoním oldalon, nameg milyen alapon).


Anoním oldalon cenzúra ez is hungarikum.

2020. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/120 anonim ***** válasza:
96%
Én a saját peldammal szemleltetnem a helyzetet. 13-14 évesek lehettünk az akkori legjobb barátnőmmel amikor egy osztálykirandulasrol jöttünk haza. A tanárunk nem bérelt külön buszt szóval egy csomó idegen emberrel utaztunk. Mi hátul találtunk helyet és sregan előttem ült egy 40-50 év körüli pasi. Hátra fordult hozzánk, megerintette a combom a kezével és megkerdezte hány évesek vagyunk. Aztán mikor megmondtuk azt mondta nagyon szépek és csinosak vagyunk. Általános iskolasak voltunk, a mellunk is épp hogy elkezdett nőni és a pasizas kimerült abban hogy megbeszéltük melyikonknek ki tetszik az osztályból. Szóval egyáltalán nem értettük a helyzetet de éreztük hogy valami nem oké. Aztán mikor megkerdezte van e barátunk akkor ravagtuk hogy igen és mivel közben megerkeztunk gyorsan követtük az osztályt. Akkor még nem értettük hogy egy pedofil seggfej volt csak megijedtunk tőle, és mivel naivak voltunk ha ez nem fényes nappal és nem az osztálykirandulason történik ki tudja mi lehetett volna. Mellesleg elszomorito hogy itt ugyan mennyien támadják ezt a ferde hajlamot de ott akkor a tömött buszon senki nem szólt rá hogy ne zaklasd a kislanyokat. Szóval azt akartam ebből kihozni, hogy nem, ez a korosztaly még rohadtul nem érett a szexre és a párkapcsolatokra, még a saját korosztalyaval se teljesen
2020. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/120 anonim ***** válasza:
2%

86/


Hát elmondanám neked (én a 37 éves férfi vagyok) hogy apámék korában (pártkorszak 60 as-80-as évek) sokkal természetesebb volt, hogy az emberek akár az idegenek is megérintették egymást. Engem konkrétan minden öregasszony arconcsókolgatott gyerekkoromban, a férfiak meg meghúzkodták a fülemet, meg a pajeszomat, vagy az orromra koppintottak.


Más kor, más szokások.

2020. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/120 anonim ***** válasza:
96%
Az USA-ban pl bűncselekmény nagykorúként kiskorúval szexelni.
2020. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/120 anonim ***** válasza:
69%

Vagy mégjobb és erre is csak az emlékezhet aki már legalább 50 éves.


Kaptál egy barackot a fejedre!

2020. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/120 anonim ***** válasza:
97%

"Befejeztem a vitát egy sereg tudatlannal!"


Nemáár, b+, most szaladtam le a kisboltba rágcsákért meg sörért, minden bekészítve. Műsort kérünk!

2020. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!