Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy anyám amiatt...

Normális, hogy anyám amiatt veszekszik, hogy "ketté van törve" a telefonom? 18

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy nincs ketté törve, csak van egy hajszálnyi repedés az üvegfólián, ami csak akkor látszik, ha úgy esik rá a fény. Másrészt saját pénzből vettem a telóm, havi előfizetés nincs, feltöltőkártyás vagyok.

Ehhez képest anyám minden egyes alkalommal szóvá teszi, hogy "ketté van törve" a telefonom. Rendszeresen ordítozik miatta. Szerintem többnyire nem is látja a repedést a fólián, csak egyszer látta és azóta igyekszik sokszor szóvá tenni.


Normális ezen így hisztiznie?


2020. nov. 17. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Érdekelne az a hiszti is.
2020. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Egyértelműen túlreagálja.
2020. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Kezdjük ott, hogy mi köze hozzá?


Erre válaszolj. Ha részletfizetéses a telo, van köze, ha nem, nincs.

2020. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azon kívül, hogy a SIM kártya az ő nevén van, szerintem nem sok köze van hozzá. Az meg már akkor is így volt, amikor nyomógombos telóm volt még általános elején.
2020. nov. 17. 14:56
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Cseréld le a fóliát és mutasd meg neki utána.
2020. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Nem hiszem hogy anyukád nem látta hogy nincs ketétörve a telefonod ,vagy te kamuzol ,mert a kettétörve az mást jelent mint a betörve vagy megrepedve.
2020. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
Engem két dolog érdekelne: mit értesz a sérülés alatt és mit értesz anyád hisztije alatt. Ezek nélkül nehéz megítélni.
2020. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%
Hogy ne lenne köze hozzá?Hiszen õ hozott világra embör.
2020. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Az eldöntendő kérdésre a válasz: nem. De azt hiszem hogy ezt te is tudod. Nem normális egy ilyen dolog miatt üvölteni, ha minden úgy van ahogy elmondtad.

Hiába vagyok teljesen kívülálló és rendelkezek 0 fogalommal rólatok, nem hiszem hogy itt ennyi lenne a gond. Nagyon meglepne ha azt mondanád, hogy amúgy minden rendbe van kettőtök között, kedvesek vagytok egymással, szeretitek egymást, de az édesanyád üvöltözik veled egy repedt képernyővédő üveg miatt, visszatérően. Őszintén: amúgy jó kapcsolatotok van? Ezen kívül nem szokott gond lenni? Esetleg de, csak nem olyan igazi nagy gond ami szót érdemelne? Néhány beszólás itt-ott, ilyenek? Csak kérdezem, mert egyébként nincs fogalmam.

Az, hogy ide ezt kiírtad, azt jelenti, hogy ez téged frusztrál, legalább valamilyen szinten. Szerintem amit mindenképp tegyél meg, hogy Beszélj vele. Kérdezd meg, hogy ez őt miért bántja ennyire? Próbálj meg kommunikálni ezekkel kapcsolatban, passzív agresszivitás használata nélkül (amennyire képes vagy). Garantálni tudom, hogy valamilyen szempontból jobb lesz utána akármennyire is szeretnéd most elkerülni.

2020. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Ignoráld.
2020. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!