Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tekintsen apámnak azt az...

Tekintsen apámnak azt az embert aki négy éves koromban kizavarta az egész családját a házból és disznoolban kellett aludni miatta?

Figyelt kérdés

#gyerek #apa #Disznool
2020. nov. 17. 17:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
86%

Lehet a csávó troll vagy nem nem érdekel

De hasonló esetről én is tudok amugy.

A nő félt és nem csinált semmit. Van ikyen sajnos

És a gyerekek szivnak

2020. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
76%
milyen nyilvánosság elé? ez egy névtelen oldal még mindig. egyesek megint túltolták biciklit. ÉN nem tekinteném apámnak az olyan embert egyébként.
2020. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
30%
Hát disznó ól leginkább falun van. Kérdező felnőtt tehát 15 éve volt minimum az eset. Falu is régebben is...ott az asszonynak ura volt. Falun vagy a tanya világban mindig a férfi volt az úr.....
2020. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
67%

Ne tekintsd, de anyádat sem, ha kiment az ólba feljelentés és azonnali válás helyett, mert legalább akkora, ha nem nagyobb hibás a történetben.

Falun 15, de 30 éve is annak volt ura aki elég buta, befolyásolható és egyszerű volt ahhoz, hogy elnyomják.

2020. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
72%
aki nem volt még hasonló helyzetben ne itélkezzen. Nyilván inkább kiment az ólba mint éhenhaljon.
2020. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
42%

25!


Na igen, a felelős gyermekvállalás sosem volt dívát széles körben. Ha egész családról beszél a kérdező, akkor az minimum 2 gyerek. Magyaran a nő a semmire bevállalt 2 gyereket, aztan csóró tarsfuggokent hagyott mindent, amit a férfi akart. Hát ne haragudj, nem tudom sajnálni.

Tudod ha én kerülnék ilyen helyzetbe, akkor az első gondolatom lenne a gyerekeimet menteni. Ha ez azt jelenti, hogy ők átmeneti nevelésbe mennek, én meg a híd alá, akkor igy lesz. Egoizmus és aljasság a gyereket agressziónak kitenni csak azert, mert anyuka felelőtlen és gyáva.

2020. nov. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
40%

Nem voltam hasonló helyzetben de nem is leszek!

O maga tehet róla, hogy csupasz seggel bevállalt legalább 2 gyereket, ha nálunk ilyen lenne akkor rendőrség, távoltartási, apukának meg tipli.

Gyereket így vállalunk, hogy ha tönkremegy a kapcsolat, egyedül is bármikor felnevelem.

2020. nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
36%
aztán honnan tudod miért nem volt állása? simán lehet terhesség miatt küldték el vagy miegymás. Nem pálcát kell törni más felett, és nem is ez volt a kérdés.
2020. nov. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
41%

28-as!

Arra nincsen semmilyen mentség ha valaki hagyja, hogy bánjanak a gyerekeivel, aki állítólag meg magánál is fontosabb.

A csupasz segg nem munkanélküliséget jelent, az bárkivel megesik, hanem azt, hogy van félretett pénzem, kocsim, hazám, nem pedig beköltözött egy férfihoz 0 vagyonnal és eltartanak.

Munkanélküliség esetén is, ha adott esetben a házból ugye idő kitenni az ilyen mocskot, albérlet a félretett pénzből, (ami csak ideig óráig kell, hiszen én nem férfihoz költöztem be hanem fele ház az enyém) ha az sincs akkor az első kereskedésebe be a kocsit és az árából albérlet, első munkát elvallalom ha ke a leszarqbhat és fizetem belőle tovább, ha az sincs akkor barátnőhőz, szűlőhőz, is lehet menni, ha az sincs és tényleg csupasz seggel vagyok akkor anyaotthon, a szociális háló is segít ha baj, az csak annak az ellensége aki kifogást keres állandóan.

Az ügy el sem jutna állami gondozásig hanem már a gyámügy segitene találni szociális lakást, önkormányzati megoldást hangsúlyozom átmenetek ig amíg issze nem kapod magad. De hogy őszinte legyek ilyen ember helyett meg az állami gondozás is jobb.

És azt ne felejtsük el, ha egy ilyen Féregre rendőrt hivsz, ha nem sikerül bentfogniuk akkor is 48 órát nyersz vele a míg minimum benttartjak és 2 nap alatt már tényleg találni megoldást.

Nem szabad elfelejteni, hogy megoldás mindig van, rengeteg nő lépett ki ilyen kapcsolatból, de akinek jó így is az nem is fog megoldást keresni.

A kérdéshez pedig ez is hozzatartozik, mert az ilyen anyát nem lehet felmenteni, ugyanolyan rossz mint az apa.

2020. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A rossz emlékek megmaradnak, ezért emlékezhet rá.
2021. ápr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!