Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szárja puszi a gyereknek....

Szárja puszi a gyereknek. Okés, nem okés, belefér?

Figyelt kérdés

[link]

Egy hasonló kép láttán fogalmazódott meg bennem a kérdés, ez normális? Érdekelnek a vélemények, szerintem megosztó téma. Én direkt nem mondok semmit.



2020. nov. 17. 21:31
A kérdező szavazást indított:
Teljesen normális.
Normális, amíg kicsi a gyerek.
Nekem semleges.
Nem tartom egy gusztusos szokásnak, de szívük joga. Ahány ház annyi szokás.
Szerintem nagyon undorító, nem is értem miért csinálják...
Szerintem egyenesen büntetendő, a pedofília határát súrolja, hányni tudok ha ilyet meglátok.
113 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Fujj, nekem erről egy pedofil jut eszembe
2020. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Dédmamám kisgyerekként mindig szájon csókolt, nem igazán tetszett a nagy nyálas puszi, de náluk ez volt a szokás.

Kislányomat (1 éves múlt) soha nem pusziltam szájon, ő mégis mindig a számra ad, valamiért így tanulta meg.

Egyébként mindenkinek magánügye, a kép egy kicsit bizar, én nem szeretném, ha az apja szájon csókolgatná, pláne nagylányként.

2020. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Pedofil téma ide vagy oda, de tény hogy mióta sok házasság gallyra megy sokan hajlamosak a gyereket a párjuk helyébe képzelni. Szájra puszi, együtt alvás, szerelmemnek hívják meg hasonlók. Hát szerintem ez egyáltalán nem normális
2020. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Durva, hogy ez még nem unalmas
2020. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer adott anyósom a fiamnak, rögtön szóltam, hogy ezt többet nem szeretném meglátni (normálisan, nem bunkón). Szájon a férjemet csókolom, senki mást. Amúgy nagyon szeretem anyóst, ő is engem, jó a viszony, de akkor ez rögtön kivágta a biztosítékot.
2020. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Hiába töröltette valaki, attól még tény marad hogy a cigányoknál szokás ez 🤷‍♀️
2020. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Míg kicsi normális. A gyerek jelzi ha már kellemetlen neki. Nálam ez ugyan olyan mint az meztelenkedés. A gyerek elkezd szégyenlősködni, természetesen tiszteletben tartom és azt is ha engem nem szívesen lát meztelenül.

Túl van lihegve a téma, csak helyén kellene kezelni.

2020. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!