Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülői látogatásra mit illik...

Szülői látogatásra mit illik vinni?

Figyelt kérdés

2.5 éve nem voltam már otthon és vőlegényem szerint hiányzom már a szüleimnek. Menni fogok orvos miatt haza, ami 500 km-el arrébb van ahol jelenleg tartózkodom. Sok volt a veszekedés, menekülve jöttem el otthonról, de mostanában már nem tekintek rájuk akkora gyűlölettel mint az elmúlt pár évben. Főleg mióta megtudtam, hogy anyukámnak műtétei voltak, megenyhült a szívem. Meg ő is másképp beszél már velem, kedvesebb lett. Arra gondoltunk, hogy vinnénk nekik valami ajándékot és beszélgetnénk velük. Csokit szeretik pl.: toffifee, Merci ezeket nagyon.

Általában mikor a rokonaink látogattak meg minket akkor ajándék kosarat hoztak, de párom szerint az túlzás lenne.


2020. nov. 18. 06:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ha nem szereted őket, akkor nem kell látogatni se. Amúgy meg semleges ajándék, a Merci tökéletes.
2020. nov. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
Ajándék kosár túlzás?? A szüleidről van szó vazze!!! Ilyen hozzáállással inkább ne menj látogatóba...
2020. nov. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

2!


A szüleiről, akikkel nincs jo kapcsolata, sot. Mar eleve a latogatas is tulzas....

2020. nov. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
3-as akkor tök felesleges bármit is vinni!! Sőt mennie is!
2020. nov. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nem ezt irtam?
2020. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát,ha nagyon szeretnél menni látogatóba,akkor egy nagy tábla milka és kész.
2020. nov. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem túlzás a kosár.
2020. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kosár mellettünk döntöttünk végül.
2020. nov. 18. 08:49
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Ha rám hallgatsz, nem is mész el hozzájuk. Hasonló cipőben voltam, mint te, ma már én sem mennék, megúsznék egy csomó stresszt és bántást.


Elvégre minek mennél? 2,5 évig jól megvoltatok egymás nélkül a jelek szerint, annyira a szüleid sem akarták tartani velük a kapcsolatot, ha ennyi idő alatt nem akartak meglátogatni és nem is hívtak magukhoz. Közel három évig megfelelt nekik, hogy nem is látják a gyereküket - szerinted mennyire érdekled őket valójában?


Tartjátok a kapcsolatot, mert így "illik", pedig nem szabadna belemenni az ilyen játszmákba. Találkoztok, aztán majd jön a szemrehányás, a számonkérés meg a sok vita megint.

2020. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jól írja 9-es. Lehet, hogy bánni fogod, hogy meglátogattad őket.
2020. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!