Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mennyire főznek rátok,...

Szülők mennyire főznek rátok, friss házasokra?

Figyelt kérdés
Friss házasok vagyunk (1,5 év) és várjuk első babánk. Külön háztartásban élünk. Érdekelne, ki mennyire fogadja el azt, hogy a szülők küldeni akarnak főztöt? Eddig volt, hogy pakoltak,(főleg anyósom) míg nem voltunk osszehazasodva vagy míg egyetemisták voltunk. De egy külön családkent már én is szeretném félvenni ezt a szerepet és úgy érzem, most szabály szerűen harcolunk egymással, mint két nő. Legszivesebben azt mondanám, mindenki főzzön a saját házában a saját családjára, de ha vendégségbe megyünk (pl ünnep) nyilván a másik fél vendégül lát. Plusz nyilván ha baj lenne, v olyan helyzet adódik, segítenénk fozessel a másikon. De azzal, hogy kaját küld, úgy érzem, tőlem veszi el a szerepet vagy gondoskodást. Mi a véleményetek?

2020. nov. 18. 16:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ezaz asszonyok főzzünk. Ezt senki nem veheti el tolunk
2020. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Egy évben kb 4x kapunk ételt párom nagymamájától de anyám annyira se főz, mint én, én minden 2. nap főzök.
2021. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Dobd ki a kukába
2022. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!