Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám megütött mit csináljak?

Apám megütött mit csináljak?

Figyelt kérdés

Veszekedtünk, mivel szerinte túl sokat telefonozok

Én pedig visszaszóltam és ezért megütött az arcomon egy párszor. Igazából nem olyan komoly és nem is nagyon fájt csak egy lila folt van a helyén. Ami rosszabb az az hogy folyamatosan lelki terrorban tart bármit csinálok nem jó neki, mindenben talál valami hibát és már úgy érzem nem bírom. Nem tudom kinek szólhatnék már azon is gondolkoztam hogy elszököm..

16L


2020. nov. 18. 20:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
Ne szólj hozzá soha többé. Én 17 évesen kaptam két büdös nagy pofont, utána több mint két évig semmibe vettem. Volt ideje bőven gondolkozni, szadista állat.
2020. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem akarok itthon maradni vele..
2020. nov. 18. 20:35
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
A lila folt elég komoly. Rendőrséghez fordulnék, utána 2x is meggondolja, hogy megüssön-e. Ha 1x megtette, megteszi megint.
2020. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%

Minimalizáld vele a kapcsolatot.

Próbálj olyannal több időt tölteni, amit szeretsz csinálni: jobban feltölt és megy az idő vele.

Esetleg tanulj valami extrát, hogy mihamarabb tudj összehozni keresetet amivel majd ki vehetsz egy albérletet amint 18 vagy, és költözhetsz.

Sport is segíthet.

2020. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
13%

Óóóhhhhhhhhhh, a szokásos "Jó kislány wok, apám mégis ver, el akok költözni!!" kérdés.


Mit telefonálgatsz? Kinek a pénzén? Tanulás helyett? A kanidat hívogatod?

2020. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
3 dolgot csinálhatsz: 1/ feljelented a rendőrségen, 2/soha többé nem szólsz hozzá és nem tekinted apádnak, 3/magadba szállsz és belátod, hogy talán kissé sokat telefonálgatsz, miközben más hasznos tennivalód is akadna, és közben elfogadod, hogy apádat kissé elragadta az indulat, de megbocsájtasz neki.
2020. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
Látleletet szerez mindképpen . Az ilyenek nem fognak egy pofonnál megállni .
2020. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

20:39

Az ég világon semmit sem tudsz rólam és az életemről

Kérlek ne feltételezgess

Ezzel a megszólalásoddal pedig csak magadból csináltál hülyét :)

2020. nov. 18. 20:46
 9/27 anonim ***** válasza:
68%

Rendőrség?


Jó ötlet!


A lányt TALÁN kiemelik a családból, és egy otthonba kerül, ahol első héten elverik és megerőszakolják.

Apu...HA, lesz is belőle ügy, akkor LEHET, hogy elítélik és kap felfüggesztettet. Azaz priusza lesz. A miatt kirúgják. Utána pedig a lánynak nem a telefonálás lesz a gondja, hanem az, hogy apu nem kap fizut, és nem lesz lóvé zabálnivalóra.

2020. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
28%
A válaszolók nagyrésze tipikus szülőellenes kis feljelentgetős szabadharcos, ja, de hiszen a kérdező is az. Úgy látszik, nem tudsz semmit a fegyelemről. Addig jó a gyermeknek, amíg az apja szedi ráncba, mert a szülői fenyítéstől test-lélek erősödik. Csak ha idegen kéz csinálja, akkor szakad a bőr. Ne rinyálj itt édes lányom, ennyi idősen hová költöznél amúgy is, meg miből élnél.
2020. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!