Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám megütött mit csináljak?

Apám megütött mit csináljak?

Figyelt kérdés

Veszekedtünk, mivel szerinte túl sokat telefonozok

Én pedig visszaszóltam és ezért megütött az arcomon egy párszor. Igazából nem olyan komoly és nem is nagyon fájt csak egy lila folt van a helyén. Ami rosszabb az az hogy folyamatosan lelki terrorban tart bármit csinálok nem jó neki, mindenben talál valami hibát és már úgy érzem nem bírom. Nem tudom kinek szólhatnék már azon is gondolkoztam hogy elszököm..

16L


2020. nov. 18. 20:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
35%

Kevés az infó kérdező!


Van kanid, és ha igen, milyen? Pia? Cucc? Suli megy? Vagdosod magad?

2020. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
59%

#20 Kitartja helyénvalónak? Nagyon kevés olyan ember van aki még sose tapasztalta meg gyerekkorban milyen a szülői pofon és itt nem a rendszeresre kell gondolni. Teljesen más hogyha tizenakárhány évesen csinálsz, mondasz valami olyant hogy kapsz egyet (és még mindig nem rendszeresen mert látom itt sokan ezt nem fogják fel) meg az hogy a férjed üt jézusom.

Én életemben 2x kaptam gyerekként, meg is érdemeltem én is, akkor én is fel voltam háborodva persze és ha feljelentettem volna őket? kb kiröhögtek volna a rendőrségen. Hidd el hogy még a legjószívűbb ember is mérges tud lenni ennyire a gyerekére hogy életében 1x kap tőle egyet. (tapasztalat, másnál, nem nálam)

De itt még mindig nem tudjuk hogy a kérdező most kapott egyet mert olyant mondott vagy rendszeresen kap és ez itt a lényeg

2020. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
73%

"De itt még mindig nem tudjuk hogy a kérdező most kapott egyet mert olyant mondott vagy rendszeresen kap és ez itt a lényeg"


Valószínű egyszer kapott.

De tökmindegy, a hülye apja tanuljon indulatkezelést.

Komolyan, megáll az eszem, EZ a magyar valóság?

SEMMI indoka nem lehet erre egy embernek, hogy a másikat tettlegesen bántsa. Főleg nem azt, aki kiszolgáltatott helyzetben van, pl. szülő a gyerekét.

2020. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
61%

Milyen világba élünk basszus!? Egyszer kap a csajszi egy atyai pofont aztán rohanni kell a rendőrségre? Meg terrorban tartja, azonnal költözzön el. Elárulok valamit kisszívem, a legkiálhatatlanabb korban vagy. Tudom jól, én is ilyen voltam. Az egész világ hibás volt mindig csak én nem. Nekem is leb@szott egy jókorát apám 16 évesen, mert nem tudtam hogy hányas a kabát. És mi bajom lett? Semmi. Munkám van családom és normális felnőtt lettem. Persze haragudtam rá meg a világra aztán elkezdtem gondolkodni, hogy jaa jogos volt mert egy szemtelen kis hülye pics@ voltam. Úgyhogy inkább szállj magadba.

26/N

2020. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Nincs semmi okom magamba szállni. Nehogy már én legyek a hibás

Ez nevetséges

És már nem először fordult elő

Nagyon okosnak hiszik egy páran magukat itt látom

2020. nov. 24. 00:50
 26/27 anonim ***** válasza:
60%

Ha feljelented a rendőrségen, a későbbi következményekkel számolnod kell... nem kívánom, hogy lelkifurdalásod legyen elhamarkodott indulataid lángra lobbanásában. Persze megteheted!


Elindulhat a gyámság alá vételed, nagyon fiatalon Magzatot is foganhatsz - el fogod tudni tartani a Kicsit? Egyházi segítséget is kérhetsz Kettőtök számára akár, ha azt szeretnéd. (Persze csak ha "úgy" alakulna az Életed...) Szeretetszolgálatok is léteznek azok számára, akiknek szükségük van rá valamilyen szempontból.


Milyen vallási felekezethez tartoztok családfa szempontjából? Meg voltál keresztelve Kicsi Baba korodban? Jártál valamikor hittanra?


Én nem nagyon ajánlanám a "családsegítő" szolgálatok igénybevételét, nincs igazán jó tapasztalatom Velük még most sem - de hát Lelked Rajta, Te tudod. A kirekesztettség érzését pedig inkább NE TAPASZTALD MEG!


Ui: Minden Jót és Szépet Kívánok! Derűsebb Napokat, Vidámabb Életkilátásokat! Sok Szép és Értékes Ajándékot a Fa alá!

2020. nov. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
48%
Remélem ezek a remek apukak is kapnak egy pofont ha azt ígérik otthon, hogy két sör és öree itthon vagyok, de fordítva sikerül.
2020. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!