Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukamnak tulzas lenne ez?

Apukamnak tulzas lenne ez?

Figyelt kérdés

Karacsonyi ajandekokon gondolkozok, es evek ota szeretnem neki azt a nyaklancot megvenni ami egykor nagyon a szivehez nott de anyagi okok miatt el kellett adnia es a mai napig emlegeti nagyon nagyon sajnalja.


Iden karacsonykor megengedhetem magamnak hogy ezt a sokat emlegetett medalt meg is vegyem neki egy lanccal egyutt ugyanis egy ekszermanufakturaba megtalaltam. Ez az ekszer arany.


Viszont.


Sajnos a mi szulo-gyermek kapcsolatunk abbol a szempontbol nem a legfenyesebb hogy ok engem soha nem tamogattak semmiben erzelmileg es anyagilag sem. Kicsit bonyolult a tortenet, de tomoren annyi hogy edesanyammal tobbre ertekelik a penzt mint a sajat gyerekuket.


Na de, en nem ilyen vagyok illetve butasag ilyen dologrol beszelni de en hiszek az ilyesmiben is es Edesapam egy ideje nagyon elvan faradva gizikailag es lelkileg is (60+) es mindig mondja, hogy o mar erzi nem fog sokaig elni es en js ezt latom, mert a jelenlegi eletmodjabol nem tud (anyam miatt) es nem is akar lemondani mert ezt szokta meg a sok ev alatt.


A kerdesem az az, hogy mikor cselekszek “realisan” ha megveszem neki ezt a szeretett medalt a nyaklanccal vagy ha inkabb hagynam?

(sajnos az hogy maganak vegye meg nem opcio ugyanis anyagilag megtehetnek de edesanyam a penzkezelo es o nem teszi lehetove ezt.)


Csak a kerdesre valaszoljatok a kerlek, a tortenet bonyi tomoren ennyi az elozmenye ami miatt nem tudom mikor jarnek el realisan, hiaba a szuleim /szulom.



Koszonom ! 💛


2020. nov. 18. 20:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Vedd meg!

Nagyon kedves, és személyre szóló a választott ajándékod. Tudod, mindenki így szeretne ajándékot kapni. A lányomra emlékeztetsz, Ő tud ilyen 'lélekben látó' módon vásárolni.

Aranyos vagy, és jószívű. 😊

2020. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
lélekbe*
2020. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül leszek, ha nem támogattak, én nem venném meg. Az anyagi támogatás persze nem kérhető számon, de az érzelmi ingyen van. Én totál lúzernek érezném magam, hogy benyalok valakinek, aki leszar.
2020. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, hogy mit szólt hozzá (légysziii)
2020. nov. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!