Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy anyám elfogad...

Mit tegyek, hogy anyám elfogadja, hogy létezik fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki egy évvel fiatalabb nálam. A legesleges legjobb barátom. Lány barátom. nem vagyunk szerelmesek, csupán szeretjük egymást, mindenhol együtt vagyunk, jóban rosszban, mint két testvér. Szó szerint úgy jellemezzük magunkat, hogy testvérek. Bátyus és hugi. Akiért a vesémet odaadnám. Mindkettőt.


És anyámat valamiért ez zavarja, vagy nem is tudom. Amikor ülünk egymás mellett és a fejét a vállamra hajtja nem értem miért hiszi anyám, hogy ő a barátnőm.


És most is azzal nyaggat, hogy titkolok előle valamit, kirekesztem. Csak azért, mert azt mondom, hogy nem a barátnőm.


2020. nov. 18. 20:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hadd higgye azt, hogy jártok, kit érdekel?
2020. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

azzal semmi gond nincs... vagyis nem lenne. csak ilyenkor jön a kérdezősködés. Miért nem jöttetek haza egyből, miért fél órával később jöttél el tőle.


És én ezt nem bírom. nincs hozzá idegzetem, meg szerintem senkinek sem lenne. Mindenki más anyja teljesen normális, ha a fia elmegy a barátnőjéhez, telefonál ,hogy ott alszik, akkor annyit mond, hogy jóó rendben de holnap már gyere haza.


Ez lenne a normális. Ismeri őt, ismeri a szüleit, itt lakik 2 utcányira.

2020. nov. 18. 20:57
 3/24 Savlekotő ***** válasza:
96%
Jézus hány éves vagy,ha ezt műveli egy haver nőnél mi lesz ha valóban nőd lesz,mond neki ha nem hagy lélegezni biztos hogy kirekeszted..
2020. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%
Élet nagy gondjai... Bárcsak ennyi bajom lenne
2020. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
39%
nem vagy te meleg véletlenül???
2020. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%
Bárcsak nekem is lenne egy ilyen barátom ToT
2020. nov. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Nekem lányként ilyen anya,volt egy fiúbarátom akivel barátság alakult (már nincs) és egyből mikor mondtam egy ismerősömmel találkozom,h mutassam meg meg ki az,meg el is vitt igaz ment dolgozni de így be kellett mennie a városba úgy h tudom h csak kíváncsi volt,mondom évfolyamtárs csak barát,de tökre úgy kérdezgetett h milyen volt mintha randi lett volna. Ilyenkor párszor el kell mondani,meg én hamar ki is mondtam h nem értem mit nem lehet megérteni azon hogy van fiú-lány barátság,meg h nem lehet fiúbarátom?! Meg h neki is voltak mégse volt velük együtt. Én azt nem értem aki ilyenbe nő fel,bár nem tudom anyudnak voltak-e,az hogy nem tud csak barátságra gondolni.

Szerintem fogasd fel vele,kicsit magasabb hangerőn szólsz fel,elmondod mit gondolsz,és talán felébred és megérti. De ez szülőtől szerintem is gáz,aztán meg meglepődnek,ha a gyerek minél előbb menekülni akar.

2020. nov. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%

"nem vagy te meleg véletlenül???"


Nekem is ez jutott eszembe. Ha egy lánnyal ennyi időt tölt az ember, akkor furcsa, hogy nem élednek fel bizonyos érzések.


De persze nem tudom, hány éves a kérdező.

2020. nov. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Hány évesek vagytok, hogy ez ekkora téma otthon?

Találkozzatok úgy, hogy ne lássa anyukád, hogy ki mire hajtja oda a fejét...

2020. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

Anyukád már tudja, higy ilyen nem létezik.

MINDIG szexuális vonzalom is vam a "barátság"-ban.

Ezen nincs mit szépíteni.

2020. nov. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!