Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy anyám elfogad...

Mit tegyek, hogy anyám elfogadja, hogy létezik fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki egy évvel fiatalabb nálam. A legesleges legjobb barátom. Lány barátom. nem vagyunk szerelmesek, csupán szeretjük egymást, mindenhol együtt vagyunk, jóban rosszban, mint két testvér. Szó szerint úgy jellemezzük magunkat, hogy testvérek. Bátyus és hugi. Akiért a vesémet odaadnám. Mindkettőt.


És anyámat valamiért ez zavarja, vagy nem is tudom. Amikor ülünk egymás mellett és a fejét a vállamra hajtja nem értem miért hiszi anyám, hogy ő a barátnőm.


És most is azzal nyaggat, hogy titkolok előle valamit, kirekesztem. Csak azért, mert azt mondom, hogy nem a barátnőm.


2020. nov. 18. 20:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
27%

A fiú lány barátság alapvetően létezik, nekem is vannak/voltak lány barátaim.

Jelenleg is, a barátnőm húga.


De alap esetben sem tudom elképzelni, hogy valaha is egy lánybarátomnál aludjak.

Maximum vészhelyzet esetén...


Nekem is az jött le, hogy meleg vagy és éppen “csajos” estét tartottatok.

2020. nov. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
15%

Anyád azt szeretné hogy nod legyen és ne fiúd. Egyszerűen hetero gyerekre vágyik.


Nincs ezzel gond.

2020. nov. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne létezne, nekem is van lány barátom, meg mellette párom, a párom tudja, hogy az a lány haver, és az a lány is úgy tekint rám.
2020. nov. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
30%
Nincs fiú-lány barátság. Igen, talán működik pár évig, de aztán valami történik: vagy kibukik hogy az egyik fél a saját neméhez vonzódik, vagy történik valami a felek között.
2020. nov. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
27%
a fiú lány barátság csak nagyon fiatal korban működik, amikor még alacsony hőfokon ég a kémia. amikor már zubogni fognak benned a hormonok, csak a szex jár a fejedben, ezek az intim kis élmények, hogy válladra hajta a fejét, vagy felállítja neked ott lent, vagy megszűnik az érdeklődésed a csaj iránt és hanyagolni kezded és más szexis csajok után fogsz járkálni.
2020. nov. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

17 vagyok, és ő is 17. inkább homofób vagyok, mint meleg, szóval...

Kb óvoda óta ismerjük egymást a lánnyal, legjobb barátok vagyunk. Neki van pasija, nekem meg van kiszemeltem.

2020. nov. 19. 08:18
 17/24 anonim ***** válasza:
33%
De az anyád mindig tudja,hogy ő vele találkozol?
2020. nov. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
26%

azt kell megértened, hogy 30 éves korodig nagyon sokat fogsz változni személyiségben. amit te érzel a lány iránt, gondoskodás, lelki dolgok nem valódi rokoni kapcsolaton alakulnak, de még ott is tartanak azért távolságot a különböző nemek, szóval bármikor átfordulhat. De ha iylen jóban vagytok, teszteljétek le. Mondd meg neki, hogy vegyen fel egy piros csipkés szexi bodyt, piros tűsarkút, sminkelje ki magát, tegyen fel egy parfümöt és aludjatok együtt így és közben nézzed. Ha még ezek után sem mozgat meg benned semmit és csak szeretetet érzel, akkor az valóban az.

És mivel korabeliek vagytok, nem is lenne gond azzal hogy együtt jártok. a gond az, ha van egy iylen barátnőd, tesóféléd, aki valójában nem is az, minden potenciális lány barátnőjelöltet el fog üldözni a tudat.

2020. nov. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem komolyan mi baj a fiú lány barátsággal... Nem véglények vagyunk. Vagyis pontosítok nem mindenki az! Ameddig nektek ez így megfelel, telsesen ok, hogy anyád mit magyarázd, azt engedd el a füled mellett, vagy tedd helyre. A probléma ott kezdődik amikor egyikőtök el kezd érezni többet a másik iránt. Mert ugye az sincs kizárva. És azért mondom hogy probléma, mert egy jó barátságot nem érdemes feláldozni egy ki tudja milyen kimenetelű kapcsolatért, ami után már barátok nem lehettek.
2020. nov. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%
Miért lenne meleg? Én 17 évesen ismertem meg a legjobb barátomat, aki akkor 18 volt. Soha nem volt semmi köztünk, imádtuk egymást, de ennyi. 32 éves vagyok, van férjem, neki van felesége. A mai napig megmaradt ez a (már inkább testvéri) kapcsolat. Én sem voltam se bi sem leszbikus, rengeteg időt töltöttünk együtt, de soha nem jutott eszünkbe, hogy bármit is akarjunk egymástól.
2020. nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!