Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyának a párja folyamatosan...

Anyának a párja folyamatosan kiabál, ha ideges konkrétan tör-zúz és sokszor viccből le*ibancozz szinte.Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap kicsit nehéz napom volt és kérdezte, hogy mi a f*szt rinyálsz és folyton így beszél szóval mondtam hogy hagyjon mostmár. Erre is akkora hisztit lecsapott ne tudjátok meg. Folyton panaszkodik, vergődik már szinte reszketek tőle. Nem hagy tanulni pedig szépen kérem, hogy legyen halk. Én szeretném amúgy őt de egyszerűen elviselhetetlen és nem csak én gondolom így ezt.
2020. nov. 19. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Elmebeteg állat. Az ilyentől menekülni kell, mert ez csak rosszab lesz.
2020. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

" csak én gondolom így ezt."

Hanem még ki?

Egyébként én összecuccolnák és átmennék apámhoz.

2020. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
71%
józan paraszti ésszel vagy megszoksz vagy megszöksz :) egyszerű..
2020. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Én megpróbálnék kikeveredni ilyen toxikus közegből. Édesanyád gondolom tud erről, nem? Ő mit tesz ellene?


Ha semmi sem működik, próbálj meg elköltözni. Nagyszülőkhöz esetleg, ha még élnek, vagy édesapádhoz, ha van rá opciód. Esetleg saját albérletbe, ha meg tudod keresni rá a pénzt. Én is viszonylag korán, 19 évesen albérletbe mentem, ott mondjuk picit más volt a körülmény.

2020. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Az én anyám barátja is ilyen, csak szó szerint egy nárcisztikus elmebeteg mellé, aki szektát épít nőkből.


Nekem ezért 9-18 éves korom közötti életem pokol volt...


Sajnos nem nagyon tudsz mit tenni, anyád jobban szereti nálad, sokkal.

Hamarabb tenne ki Téged, mint a pasit...

Annyit tudsz tenni, hogy 18 évesen elköltözöl, de addigra lelkileg már meg leszel nyomorítva.

2020. nov. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg, míg iskolába jársz, elmehetsz baratnovel együtt tanulni, vagy kereshetsz valakit, akivel osszefogtok és együtt tanultok. Gimis eveimben nekem volt egy osztálytársam, aki ugyan nem volt a barátnőm, nem voltam vele bizalmas, de szorgalmasak voltunk, segítettünk egymasnak, néha együtt tanultunk.
2020. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Nyakamat rá hogy narancs birka
2020. nov. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Menekülj!
2020. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Vissza kell szólnod neki, amilyen az adjonisten....ha te is úgy beszélsz vele ahogy ő veled akkor könnyebben elfogad, én beszélnék róla anyàmmal
2020. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

azt nem árt figyelenbe venni, hogy miilyen az anyagi helyzete? Lehet, hogy a fizetésétől van elszállva, lehet, hogy anyukád nem mer szólni? Annyira nagy szám nem lehet a pasi, ha mégis, akkor az anyagi háttere, és a kiemelkedő szexuális ereje miatt tartja még anyukád...


Halkan megjegyzem, előbb-utóbb rádrepül...ha ellenállsz, úgy megtép, sőt anyukádat is.


Én szóltam.

2020. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!