Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleimmel lakok meg mivel...

A szuleimmel lakok meg mivel tavkapcsolatban vagyok a baratommal nem mindig megyunk egymashoz es anyamekat neha zavarja ha tobb napot maradok ott vagy ilyenek engem meg idegesit hogy mit kell ezen lovagolni. Baj az ha 4 5 ejszakat baratomnal vagyok?

Figyelt kérdés
20/l
2020. nov. 20. 12:38
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
23%
költözz el
2020. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
93%
És a távkapcsolatodtól hogy tudsz járni azokon a napokon dolgozni, vagy tanulni?
2020. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
82%

Mekkora a távolság? Ha 5-10 km, vagy egy településen vagytok, akkor azért egy-két éjszakánál többet egyszerre ne tölts ott. Legföljebb nyári szünetben.

Ő a szüleivel lakik? Ha igen, akkor lehet, hogy azért nem akarja, hátha terhére vagy a szüleinek. És ne mondd, hogy kérdezted, és mondták, hogy nem, mert ilyenkor ezt nem szokták bevallani.

A barátod is szokott nálatok lenni ennyit? Ha van kölcsönösség, akkor mindenki jobban elviseli. De ha anyukád természete miatt pont nem szeret nálad a párod, akkor ez patthelyzet.

Az se mindegy, mióta vagytok együtt. Hosszabb, mondjuk legalább egy éve tartó kapcsolatnál már a vaskalaposabb szülők is jobban megértik ezt.

2020. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
10honapja vagyunk egyutt... Nala nyugisabb jobb lenni. A tavolsag 100km☺ o kb 3 ejszakat szokott nalunk lenni de neha sztem zavarja a szuleimet kedvelik de na nemis ertem oket..az o anyukaja mondta is h maradhatok stb. Egyebkent par honap van a sulibol es most online van
2020. nov. 20. 12:57
 5/55 A kérdező kommentje:
Mostmar inkabb ugyleszek h aznap fogok menni nem mondom nekik elotte nap se semmit h na mikor megyek es nemis fogok beszamolni mikor jovok haza. Ezt erik el mert sztem ez kicsit tulzas 20 eves lettemre.:))
2020. nov. 20. 13:00
 6/55 A kérdező kommentje:
Volt ugy h 2 hetig nemtudtunk talizni mert betegek voltunk stb...de sztem ez alap h annyit maradjunk amennyi jolesik..nemertem miert kell ezen lovagolni...
2020. nov. 20. 13:02
 7/55 A kérdező kommentje:
Vagy miert baj ha megyek sok napra...es engem ez idegesit
2020. nov. 20. 13:02
 8/55 Savlekotő ***** válasza:
39%
Fáj nekik hogy ott jobb a légkör,jobb ott lenni ahogy írod,itt lehet más gond is van nemcsak a párnap ott alvás, van ilyen. Költözzetek össze.
2020. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
47%

4-5 éjszaka, az nagyjából 1 hét.

A szüleid nyilván nem a szüzességedet féltik, hanem a tanulmányaid miatt aggódnak, amit ők finanszíroznak, az eltartásoddal együtt.

Teljesen egyértelmű, hogy a pasidnál nem az online oktatással és a leckéddel foglalkozol! Egyébként milyen iskola az, ahol már csak egy pár hónap van hátra, amikor jószerivel 2 hónapja kezdődött a tanítás?

A párod anyukája szerint ez így rendben van, akkor költözz hozzájuk, elvégre nagykorú vagy és tartsanak ők el!

2020. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Ez esti felnottoktatas 2 eves es ezert fog lassan veget erni ...egyaltalan nemkell eltartani
2020. nov. 20. 13:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!