Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit irjak egy...

Szerintetek mit irjak egy búcsúlevélbe?

Figyelt kérdés

Nem ilyen öngyilkos” bucsu levélre gondolok, hanem elköltöznek itthonrol egy másik varosba , lenyegeben itt hagynám ugymond az eddigi életemet , de ezt tudom hogy nagyon nehezen fogadnak a szüleim, és nem is mennének bele eloszor. Ezért tervezek egy levelet hagyni amiben leirom hogy elmentem, miért.. stb, illetve hogy ne aggódjanak, és majd ha megnyugszanak picit szeretnem ugyanugy tartani veluk a kapcsolatot meg haza is járni termeszetesen.

Mi a véleményetek errol? Ti hogy írnatok meg nagyjabol?



2020. nov. 21. 18:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha tényleg szereted a szüleidet akkor azt mindenképpen írd bele, meg azt, hogy biztonságba vagy és nem kell aggódniuk. Én biztosan egy több oldalas esszét otthagynék nekik😅 de viszont abban is van valami amit az 1-es mond
2020. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

Azt tedd tisztába, amit a kérdésedben leírtál. Remélem már nagykorú vagy.

Ffi.

2020. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy még pár hónapig nem vagyok az🙄
2020. nov. 21. 18:24
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Akkor még van pár hónapod eldönteni, hogy mit írj bele. Addig ugyanis nem költözhetsz el, amíg nem leszel nagykorú.
2020. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
És hova költöznél? Rokonokhoz, barátokhoz vagy esetleg szobát/lakást bérelsz?
2020. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem vagy 18, akkor alighanem rendőrséggel hozatnak haza.

Ha megírod, hogy hová mész, akkor onnan, ha nem írod meg - kerestetnek és úgy visznek haza a rendőrök.

Beszélj inkább a szüleidnek arról, hogy miben kelelne javítani a kölcsönös viszonyon.

2020. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Semmit ne irkálj, ülj le velük megbeszélni!
2020. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A paromhoz szeretnek költözni és nagyon orulnek ha valahogy idovel megértenék és elfogadnak a szüleim😞
2020. nov. 21. 18:36
 9/26 anonim válasza:
46%

Szerintem írd fel először is középre címnek, hogy "Búcsúlevél"


Utána írd bele, hogy "Viszontlátásra"


A végére pedig írd oda, hogy "Üdvözlettel, xy"

2020. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%
remélem nem valami 35 éves pali akinek van 2 gyereke és azzal etet hogy szeret téged xd
2020. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!