Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan szabaduljak meg a...

GyBlanka54 kérdése:

Hogyan szabaduljak meg a családomtól? El akarok tűnni, hogy soha ne találjanak meg.

Figyelt kérdés
Elegem van belőlük, folyton csak bántanak, csesztetnek, elhordanak mindennek. A nagyszüleim elmebetegnek tartanak, mert imádom Sir Anthony Hopkins filmjét a bárányok hallgatnakot, anyám egy szemétnek tart, apámról ink!bb nem is beszélek. Főként anyám miatt vagyok labilis állapotban és akarok ömgyilkos lenni, mert màr nem bírok tobább, 17 éve hallgatom ugyanazt. 17/l

2020. nov. 24. 07:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
egyetem kollégium szerintem hosszú távra megoldja, mindenképp kell jövedelem, szerintem vállalj diákmunkát majd a mekiben az utolsó évedben és akkor összegyűjtöd a pénzt valami társbérletre...de a koli a legolcsóbb ötleet ha megkapod
2020. nov. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy szakgimnáziumba járok és kb 3 km-re van, az ország másik felébe meg nkncs kedvem átmenni, ráadásul ott nincs is angol nyelv, meg most itt ez a f@szom karantén is, és nem megetek sehova, beleőrülök, szernecse, hogy dolgozni elmehetnek az emberek mert felvágtam volna az ereim ha egész nap hallgathatom őket. Meg döntsél màr el, hogy akkor tanuljak e vagy ne és inkább takarítsam ki az egész házat egyedül.
2020. nov. 24. 07:41
 3/32 Thispain ***** válasza:
27%

Beretta 92 FS 9mm Luger. Nem old meg minden problémát, de a körülötted lévőket biztosan elhallgattatja(valakit előbb, valakit utóbb).


Amúgy hogyan szoktál reagálni anyukád által közölt szidalmakra?

Megteheted, hogy nem reagálsz?

2020. nov. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Thispain ***** válasza:
58%
Most olvastam a válaszodat. Azoknak, akik semmire sem tartanak, nem takarítanék ki a helyedben.
2020. nov. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
58%
ha vége van a covidnak valamelyik barátoddal mennyetek el külföldre és ne tartsd a kapcsolatot velük
2020. nov. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Próbálok a.szidalmakra nem reagálni, de eléggé hamar felkapom a vizet az ingerlrkenységem miatt, mivel alig tudok aludni, de inkább török zúzok, ordítok ha már.tényleg nagyon nem bírom tovább, pszkchológushoz is mennék, csak itt a vírus,meg mivel kiskorú vagyok, gyerek filidokihoz vitt anyám, tök kedves a nő meg minden, de gyerekekre vam specializálódva, én meg már kicsit kinőtt abból, hogy gyerekként kezeljenek, de azért ammyira felnőttnek sem kell. Magándokihpz sem akar elvinni, pedig kezdek beleőrülni, túl sokat várnak el tőlem ráadásul folyton számonkérnek mint vmi fosost ami pluszba felidegesít, és annyira elegem van már a tesóm meg rátesz egy lapáttal, hogy kiröhög mert egy idióta (komolyan, papírja van, jó nem így keleltt volna fogalmaznom, aszperger szindrómás,.mindig is többet foglalkoztak vele, többet megengedtek neki, megvesznrk minden szaros videójátékot neki, és én, könbyet kérek, könyvet, mitkapok, "vedd meg magadnak", hàt köszönöm szépen). Mivel mindig számonkérnek, 1×.tavaly fáradt voltam és mondom majd holnap megcsinálom az jrodalmat meg a nyelvtant és beküldöm google classroom-ba, de a szüleim nem hagytak aludni és addig idegesítettek, hogy elborult az agyam és a curioza sebkezelő gél alutubusos sarkával felvágtam a kezem, hogy enyhítsem a dühömet.
2020. nov. 24. 08:12
 7/32 anonim ***** válasza:
83%
Ha ez mind szóról szóra igaz, ahogy leírtad, és a szüleid ok nélkül b.szogatnak, akkor ők nem normálisak, de te meg egy hisztérika vagy. Ne tegyél rá egy lapáttal azzal, hogy randalírozol, ha kiakadsz, mert akkor tényleg őrültnek fogsz tűnni. A tesód nem "idióta", és főleg nem ő tehet arról, hogy Aspergeres, több figyelmet igényel, sajnos a szülők hajlamosak emiatt teljesen elhanyagolni a másik gyereküket. Kicsit részleteznéd még, hogy pontosan mivel piszkálnak még? Például anyukád akaszt ki legjobban, mivel?
2020. nov. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, ne haragudj meg érte, de ha rendszeresen őrjöngsz, rombolsz, kárt teszel magadban akkor nem egy film miatt tartanak dilisnek. Tizenhét évesen a hisztirohamok elég durvák. Lehet hogy nem látod be, de legalább olyan problémás vagy mint a testvéred. És ha jól értem, próbáltak neked segítséget keresni. Az "ingerlékenységed" nem könnyíti meg hogy másként ítéljenek meg...
2020. nov. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem tehet róla a tesóm, de.szerinted egy 3 éves gyereknek hogy esik az, hogy a szülri vele nem foglalkoznak? Ráadásjl folyamatosan ordibálnak velem, semmirekellőnek mondanak, minden apródágért mert a mittudom én mit nem oda tettem vissza ahova anyàm gobdolta, meg mert amikor beynit.a szobámba épp filmet nézek és nem tanulok éppen, tényleg eg, érhelmi lelki ronvsnak az kell, hogy mégjobban a földbetipord a lelkem ami mdr így is elrg mélyen van, hála a családkmnak meg a.volt osztályomnak is, akik olyan kegyetlen, lelketlen fashok voltak, hogy csol, h nem öltem még meg magam. És igen mdr próbálokoztam vele...
2020. nov. 24. 08:40
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
Ami a magán-pszichológust illeti: Nem mindenkinek van százezer forintja rá havonta, ugyanis ilyesmi összeg lenne normális kezelés mellett.
2020. nov. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!