Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szóljak a szüleimnek hogy mit...

Szóljak a szüleimnek hogy mit tudok a húgom párjáról?

Figyelt kérdés
A 18 éves húgom beleszeretett egy srácba akit elhozott bemutatni hozzánk és háát én nagyjából köpni nyelni nem tudtam amikor megláttam.Osztálytársam volt ez a srác álatlánosba is meg gimibe is de sztem még oviba is együtt jártunk.Finoman fogalmazva nagyjából a gimis osztályból a lányoknak a felét biztos meghúzta.Meg általánosba is voltak dolgai hogy a gimist ne is folytassam.Egyszóval egy nagy nőcsábász még nálam is próbálkozott de én hamar lekoptattam mindig.Adta a szépet ahogy eljött ráadásul nem tudom miből van pénze mert nem gazdagok a szülei,de a8-as audija van meg szépen kiöltözve jött hozzánk befújva drága parfümmel.Először még mondom is hogy ki ez aztán amikor megszólalt akkor tisztázódott bennem a dolog.Amúgy egy ilyen nagyon jóképű jó benyomást keltő,kellemes hangú beszédes srác szóval nem csoda hogy elcsavarta a húgom fejét.Naív kis 18 éves kislány.Sajnos tudok róla hogy nem vetette meg a "fizetős szerelmet" se meg hármastól elkezdve volt ott sok minden.Húgom nagyon szerelmes.Anyáék el vannak ájulva.Nem tudom szóljak-e vagy ne.Nem akarok kavarni.Lehet hogy megváltozott de azt mondják a vér nem válik vízzé.Az én párom azt mondja ne szóljak majd alakul valahogy.Szerintetek mi a jó döntés?

2020. nov. 26. 19:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
99%
A szüleidnek ne, a húgodnak inkább. De csak finoman, említsd meg neki hogy "képzeld én mar ismerem a Petit, és én kicsit más embernek ismertem meg." De ne lepődj meg ha erre nem hallgat
2020. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Savlekotő ***** válasza:
18%
18 éves kislány,aha aki már rég nem szűz. Amúgy zavar a húgod boldogsága párkapcsolata,akkor verd szét de ne lepődj meg ha eltávolodik tőled és senkit se mutat be onnantól. A saját pároddal törődj vagy irigy vagy a pasijára és neked kéne?
2020. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is hagyd őket ez a húgod dolga nem a tiéd ne irigykedj😅😂
2020. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
28%
Úgy csinálol mintha a húgod vmi szent szűz lenne. Megizéták mán aztat is néhányan, lehet többen húzták meg, mint az a srác ahány jányt.
2020. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
60%

A mi családunkban nem lenne kérdés, hogy szóljak róla. Szólnék. Hozzátéve, hogy ez a srác múltja, de igenis tudjanak róla. És reménykednék, hogy megváltozott. Húgodnak egyébként hiába szólsz, valószínűleg úgysem lesz rá nagy hatással, ha valaki szerelmes, akkor nemigen szokott hallgatni a figyelmeztetésre. De ha fél év múlva összetöri a srác a szívét (vagy hamarabb) és utólag derül ki, hogy te tudtad, milyen, az szerintem irtó ciki.

Na mindegy, szerintem ezzel a véleményemmel egyedül leszek itt, mert manapság nem szokás az őszinteség. :(

2020. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
79%
Oké, hogy ilyen volt. De lehet hogy idő közben megváltozott.
2020. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk furcsa, hogy 12 évig egy osztályba jártatok és nem ismerted meg rögtön, sőt, az otthoni találkozásnál ő se szólt. A szüleidnek se volt ismerős. Amúgy szerintem ne szólj, nincs értelme, ha a húgod szerelmes, úgyse hat rá semmi.
2020. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkinek volt tinédzser, ki ilyen ki olyan, de mindenki volt, olyan dolgokkal Amit a felnőtt életében nem reklámozna. szép is lenne ha az embereket az általános iskolás és gimis viselkedése alapján ítélnénk meg. Azóta ezerszer megkomolyodhatott, arról nem is beszélve, hogy a kevésbé gazdag szülők ellenére szerezte az autót, szóval valószínűleg megdolgozott érte.

Nálunk is voltak meglepő élettörténetek a gimi után, ott meg mindenki gyerek.

2020. nov. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
59%
Ne szólj semmit, csak rosszul jöhetsz ki belőle!
2020. nov. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
52%

Ezeket az "irigy vagy" hozzászólásokat nem igazán tudom hova tenni... Már mire lenne irigy a kérdező? Azért, mert eszébe jutott ki az a srác és emlékszik milyen volt? Már nem azért, de ha a múltamból felbukkanna egy szemét alak, aki nem volt egy mintaember régen, akkor én minimum kétkedve fogadnám, ahogy kb. mindenki más is rajtam kívül. Ne játsszuk tehát az álszentet, ha kérhetem.

Ami pedig a kérdést illeti, rengeteg minden történhet az életben, ami megváltoztathatja az embert. Simán csak mondd el amit tudsz, de legyél tapintatos. Ne ellenségként kezeld ezt a srácot, érezze a húgod, hogy nem veted meg az újdonsült párját csak azért, mert régen ilyen volt, hiszen azóta sok idő telt el és mint mondtam az emberek változhatnak. Nem tudhatod most milyen ember ő, legyél kicsit nyitottabb és engedd el az efféle gondolatokat, hogy "de azt mondják a vér nem válik vízzé.". Egészséges kétkedés és nyitottság, aztán majd kiderül mi lesz a kapcsolatuk vége.

2020. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!