Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék ilyen helyzetben?...

Mit tehetnék ilyen helyzetben? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Tegnap mondta anyukám, vegyem el az első lányt aki járni fog velem (nem szó szerint), úgysem kaphatok meg akárkit, öregszem (húszas éveim második felében járok), úgysem lesz jó állásom és pénzem (jelenleg nyelvszakon vagyok), menjek el csak tanítani vagy hasonlót. Én ezt teljesen lenézésnek vettem, tény, hogy nem találok most a covid alatt képességeimhez méltó munkát, de nyugodjak csak bele a sz*r életembe, legyen egy unalmas házasságom, csak hogy párom legyen, és legyen egy sz*r munkám, mert csak bölcsész vagyok, úgysem leszek sikeres. Ti mit mondanátok/tennétek? Már kicsit jobban érzem magam, hogy kiírtam magamból.

2020. nov. 27. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz anyáddal
2020. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de nagyon rosszul esett hogy a szüleim lenéznek.
2020. nov. 27. 14:28
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Anyád egy megkeseredett ember, ha neki sz@r volt, legyen már neked is az. Nem kell azt csinálni amit ő mond. A Te életedet Te éled, nem pedig ő. Ő csak foglalkozzon a saját sekélyes életével, a Tiedbe meg ne szóljon bele. Nem parancsszóra házasodunk, ha házasodunk egyáltalán. És ha felnőtt férfinak tartod magadat, akkor kiállsz magadért, anyádat meg leállítod, amint elkezdi a hülyeségeit.
2020. nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek a húsz-harminc között már öreg? Illetve ha picit kopaszodok elől (bár tüsi a hajam és alig látszik), máris megöregedtem és "elvesztettem szépségemet"?
2020. nov. 27. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy öreg, sőt még 30-on felül sem. A kopaszodás meg sajnos férfiaknál hamarabb jön el. Használj hajhullás elleni hajszeszt, sokat segíthet.
2020. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerinte így plussz bölszészként már nem találok szép fiatal lányt és jó munkám se lesz mert nem jogász vagy mérnök vagyok.
2020. nov. 27. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mentőtiszt vagyok, a férjem mentőápoló, de tőlem akár bölcsész vagy asztalos is lehetne, nem ez a lényeg. Az nem fog hátráltatni téged, hogy mi a szakmád.


Nősülni meg meg akkor nősülj meg, amikor jónak látod. Nem kell mindenkinek 23 évesen megházasodni és gyereket vállalni.


Anyukáddal valami nincs rendben, ehelyett inkább támogatnia kéne.

2020. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Sajnállak, de ne foglalkozz vele. Mond meg neki hogy ahelyett hogy az onbizalmadat építene erre csak lehuz ezekkel., nyugodjon akadj ki ha ilyeneket mond. A szüleid úgyhogy majd megertik
2020. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!