Halott szülők?!

Figyelt kérdés

Anyu 6 éves koromban, apu 14 éves koromban halt meg. 1 éves koromtol a mamáék neveltek, de közben ugyanúgy találkoztunk, meg neha ott aludtam. . Annyi kérdés van bennem és nem tudom elengedni. Pedig már 5 és 13 éve történt. Eleinte nem is zavart úgymond annyira, de idővel már igen. Hiányoznak, és olyan jó lenne jobban megismerni őket.

Hogy tudnám ezt elengedni?


2020. nov. 28. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
ha szeretnéd megismerni őket, szeretnél róluk többet tudni, beszélgess róluk a nagyszüleiddel. talán ha picit többet megtudsz róluk, könnyebb lesz elengedni.
2020. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Anyát nem ismerték annyira. Apu meg hát apu. Róla tudok egyet smást de ez nem könnyíti meg. Ha jót mondanak (halottról rosszat nem) akkor inkább úgy érzem, hogy még jobb lenne megismerni.. Ez egyébként 2-3 éve jött ki rajtam.
2020. nov. 28. 11:44
 3/9 TR75 ***** válasza:
100%
Keress meg ismerősöket, más családtagokat, kérdezz tőlük is.
2020. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Valmii hiányzik az életedből, valószínű a szeretet, és ezt azzal kompemzálod, hogy ravetit3d anyura, apura a hiányérzetet.

Csak történeteket ne találj ki magadnak, meg azt hogy mi lett volna ha...

Elj. A jelenbe, őket nem ismerted.

2020. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
90%
Miben haltak meg azt lehet tudni? Hogy ilyen fiatalon meghaltak... És miért nem ők neveltek téged?
2020. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az anyai nagyszüleiddel mi van?
2020. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5: apu stroke-ban, anyunak pedig vese elégtelensége volt, meg ugye megszült engem, ami még rontott is az állapotán.

Azért, mert intézetbe akart anyu adni, de a mama mondta, hogy inkább akkor náluk maradok. És ők nem nagyon voltak felkészülve (szerintem) arra hogy felneveljenek egy gyereket.

Bár anyunak az előző kapcsolatából már volt két gyermek.


6: ők már nem élnek. Anyu anyukája amúgy sem hallott rólam szívesen, az apukáját meg nem is ismertek, szerintem ő már korábban meghalt.

2020. nov. 28. 13:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális az,ha valaki tudni akar a szüleiről.

Biztos van olyan rokon,szüleid testvére,vagy unokatestvér aki ismerte őket.

2020. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha anyukádnak volt már két gyereke, próbáld megkeresni őket, hiszen a féltestvéreid. Ők biztosan tudnak róla mesélni.
2020. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!