Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nők, akiket elhagyott az...

Nők, akiket elhagyott az apjuk kiskorukban. Nektek is nehéz sokszor a párválasztás?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, engem 3 éves koromban hagyott el apukám és bár beszélő viszonyban vagyunk, sosem számíthattam rá. Eddig nem éreztem ennek a hátrányát a kapcsolataimra nézve, de sajnos azt veszem észre, hogy egy kapcsolatban egy idő után mindig elkezdek szorongani, túlagyalom, hogy vajon szeret-e, felveszek egy rideg magatartást és ahelyett, hogy átadnám magam a kapcsolatnak, beijedek. Nem tudom, hogy kéne viselkedni a férfiakkal, hogy szeressenek és egy idő után elüldözöm a fiúkat ezzel a távolságtartással. Persze nem erre hárítom a gondomat, de valahol azt érzem, hogy ennek is köze van hozzá. Van itt olyan, aki szintén hasonlót élt át?
2020. nov. 28. 14:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
16%
Magabiztosságod az nem nagyon van ha jól értem ugye?
2020. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Én is három körül voltam mikor apám lelépett. Csak megkönnyebbültem, arra még emlékszek mennyire féltem tőle. Nem hiszem hogy abból, hogy ott marad és napi szinten alázza, bántja anyámat, bármi jót tanulhattam volna.
2020. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%

Ugyanúgy vagyok mint a 2-es válaszoló, csak én 5 éves voltam, amikor az alkoholista apámat elhagytuk. Én nem érzem ennek hiányát, utána se tartottam vele a kapcsolatot, ő sem keresett, néhány éve pedig meghalt.


Hogy a kérdésedre válaszoljak, én nem érzem hiányát annak semmiben hogy ő nem volt, szerintem csak jobb lett tőle az életem.

2020. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%

Szinten 24 vagyok nő. Es a legjobb dolognak tartom h a faterom soha nem volt az eletem resze. Tok jol alakul. Kepzeld: megvaltoztattam a nevem. Es nagy orommel felhivtam mikor sikerult es hivatalos lett. Mar nem vagyok a neven tobbe. Oke ha ferjhezmegyek valtozik a nevem de addig is anyu neven vagyok. Am se kotelezo valtoznia ha hazasodsz pl.


Nagyon jo hatassal volt ram h elvaltak mar az elejen. Nem pofazott az eletembe. Penzunk is mindig volt nelkule is.


Paromat hamar megismertem. Sose volt bajom a pasizassal. Nincs apa komplexusom.


Boldog vagyok hogy nem az eletem resze az igazi apam. :)

2020. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
98%
Én 2 éves voltam mikor a szüleim elváltak, édesanyám nevelt fel. Édesapámmal évente egyszer találkozom karácsonykor. Egyébként a szülinapomat se tudja, hogy mikor van, gyerekkoromban se foglalkozott velem. Én jól viszonyulok a férfiakhoz, nincs ilyen problémám. Viszont ez valószínűleg annak köszönhető, hogy édesanyám az apjával él együtt tehát a nagypapámmal aki egy igazi tündéri ember, apaként tekintek rá a mai napig.
2020. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

nekem eleg problemas.

bizalmi problemak, felek a csalodastol, attol, hogy hirtelen lelepnek, a semmibe vesznek, es jelentektelennek tartanak.

iszonyat nehezen tudok megbizni valakiben es elhinni, hogy o valoban szeret engem.

iskolas koromban mar attol majdnem elsirtam magam, ha egy kozepkoru ferfi tanar megdicsert, es aztmondta buszke ram.

2020. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, nekem is jobb volt nélküle, csak van egy olyan gondolatom, hogy biztos azért nem foglalkozott velem, mert nem voltam szerethető..tudom, hülyeség, túl kéne lépnem ezeken.
2020. nov. 28. 17:10
 8/31 anonim ***** válasza:
8%

"csak van egy olyan gondolatom, hogy biztos azért nem foglalkozott velem, mert nem voltam szerethető"


Igen, túl kéne lépned. Nem miattad lépett le. Viszont ezze a viselkedéssel inkább buta vagy. Ilyen egy felnőtt nőnek eszébe sem jut. Max anyád nevelt rosszul miután apád elment.

2020. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
24%
Nőknek nem feltétlen okoz ez problémát, inkább azoknak a fiúknak lehetnek nehézséget, akiket elhagyott az apjuk, és az anyjukkal/női rokonokkal együtt nőttek csak fel, mert nem volt férfi minta..
2020. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

9#

Néha esetleg. Környezetemben is ismerek egy srácot, aki apa nélkül nőtt fel nagyrészt. Egy tuskó lett belőle, aki nem tisztel egy nőt sem, max megalázni tudja őket, még az anyját is.

2020. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!