Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálják ezt velem ?

Miért csinálják ezt velem ?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és a szüleimmel élek. De sok ideje már nem adnak pénzt semmire , és mindig azt mondják menj el dolgozni , mert mi nem fogunk neked pénzt adni . Persze étel ügyben is ugyanezt csinálják. . Laktózérzékeny vagyok, és ugye nekem mást kell venni .. Azt mondják mindig hogy az drága ami nekem kell , és majd ha lesz saját pénzem akkor vegyem meg magamnak mert ők nem fognak feleslegesen költeni. Vagy pl nehézségeim vannak a német nyelvben és kértem tőlük hogy szeretnék egy külön tanárt aki segít nekem . Erre ők azt mondták hogy mit gondolok magamról, menjek el dolgozni, mert ők nem fogják kifizetni. Azt mondták túl sok ( a tanár 20 euróért vállalt volna óránként )


Tanulás mellett kicsit nehéz lenne most dolgozni

..


2020. nov. 28. 16:01
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim válasza:
3%
Akkor suli abbahagy irany a melo
2020. nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
93%

Ritka gyökerek.

Ha beteg vagy gyógyszert se vesznek beked?

2020. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
95%

A nyelvtanár az sajnso tényleg luxus de a betegséged miatt nem ehetsz akármit és nem veszik meg az mindennek az alja.

Nagyon sajnàllak

2020. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
95%
Rossz szülők sajnos
2020. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
13%
Kérdés, hogy mennyi pénz van egyáltalán a szülöknek, mert szerintem egyszerüen NINCS annyi, hogy ezekre jusson. föleg a mostani helyzetben rengeteg embernek csökkent a jövedelme!
2020. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
94%
A laktozerzekenyseg nem játék erre kell hogy jusson! Később komolyabb gondokat okozhat !
2020. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
A szüleim jól keresnek. Németországban élünk
2020. nov. 28. 16:42
 8/54 A kérdező kommentje:
Gyógyszert sem vesznek nekem ....
2020. nov. 28. 16:43
 9/54 A kérdező kommentje:

Rám erőltetik a nem laktózmentes dolgokat

... Pár hete voltam is emiatt kórházban, majd a szüleim azt mondták hogy az én hibám amiért megettem. ..

2020. nov. 28. 16:44
 10/54 anonim ***** válasza:
94%

"A kiskorú nevelésére, felügyeletére vagy gondozására köteles személy – ideértve a szülői felügyeletet gyakorló szülő, illetve gyám élettársát, továbbá a szülői felügyeleti jogától megfosztott szülőt is, ha a kiskorúval közös háztartásban vagy egy lakásban él –, aki e feladatából eredő kötelességét súlyosan megszegi, és ezzel a kiskorú testi, értelmi, erkölcsi vagy érzelmi fejlődését veszélyezteti, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő"


Németországbannem tudom mi a törvény, de az hogy nem vesznek neked gyógyszert ha beteg vagy, hanem elküldnek dolgozni, szerintem ott is az a kategória, mintha nem adnának enned.

2020. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!