Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek igazuk van? Nekem...

Szerintetek igazuk van? Nekem kell állandóan takarítanom? Tesomnak sosem mert fiú?

Figyelt kérdés

Ha meg kérdezem tesómat miért nem takarít azt mondja hogy hát azért mert ő fiú és neki nem kell, azt a nők csinaljak🤦🏻‍♀️

Jó én megcsinalom kitakaritok, össze pakolok de mikor latom hogy cipővel bejönnek és végig sétálnak a lakásba nagyon ideges leszek, ezért takarítok? Így semmi értelme másnap kezdhetem újból.

Nekik az nincs eszükben hogy nekem tanulnom is kell.

Apám ha látja hogy már takarítani kell akkor rám szól hogy miért nem takarítok már... Jó de miért csak én? Hiába fiú ha egyszer lesz saját lakása ott sem fog takarítani? Mit gondol majd mindent a csaja fog csinálni? Szerintem így nem marad sokáig mellette senki💁🏼‍♀️

18/L



2020. dec. 1. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
99%
Előre sajnálom a leendő felesègèt. Persze a nő dolga volt, amig az otthon ült, és gyereket nevelt. De már a nő is dolgozik, akár több műszakban is. Egy lusta fèrjel nagyon boldog lesz bàrki..
2020. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Apadnak szolj, hogy nem te vagy az egyeduli, aki abban a lakasban el. Nem takaritanek, csak magam utan. A hazimunkaban en szerettem reszt venni, de ugy, hogy mindenki mas is reszt vett benne.
2020. dec. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nincs igazuk. De kétlem, hogy a mi véleményünk majd megváltoztatja őket :D
2020. dec. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan srácot, aki után mindig az anyuka meg a nagymama takarított otthon, most egyedül él és egy zacskót nem képes elvinni a kukáig, több műanyag flakon van a szobájában, mint a Tescoban, sehol nincs hely a lakásban, bemész, és a táskádat nem tudod letenni. Érdekes módon őt ez nem zavarja.


Már nem azt a világot éljük, amikor a nő egyedül rendbeteszi a lakást, mert egész nap otthon van. A nemek közötti egyenlőségnek az is a része ám, hogy a férfi ugyanúgy beszáll a házimunkába meg a gyereknevelésbe, nem csak az, hogy a nő is tanulhat meg dogozhat.

2020. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mozdítanék meg a tesóm helyett semmit, ha ő is otthon ücsörög... Mindenki a maga részéért felel, megtanulhatná.
2020. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a tesód?

Az én öcsém akkor kezdte el takarítani a saját szobáját mikor lett barátnője eddig én és anyám csináltuk de van úgy hogy felsepreget az egész házban lehet ha neki is lesz már barátnője és szégyellni fogja a kupit csak most ugye nem látja a miértjét

De például a párom arany rendet tartott mikor a szüleinél lakott és most is rengeteget segít a házunkban

Mindennek eljön az ideje

Viszont ha nem becsülik meg ne csináld újra így csak hozzá szoknak és úgy allnak hozzá úgy is megcsinálod

2020. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nincs igazuk, az még egy lapát a tűzre hogy semmibe nem nézik a munkád hogy végigmennek a házon koszos cipővel. A legnagyobb szégyen nem is a tesód(ő még kinőheti) hanem az édesapád aki férfiként ilyen példát mutat a családban, hogy a nő csak annyit ér hogy takarítson meg gondolom hogy az ágyban amikor szüksége van a férfinak az igényeinek kielégítésére akkor is jelen legyen. Ne hagyd magad kihasználni, a takarítás annak a feladata aki koszt/rendelenséget csinált, nemtől függetlenül.

18/F

2020. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha ez megnyugtat, nálunk a hugomnak sem kellett (pedig ő lány), csak mert ő a kisebb. Ezt úgy értsd, hogy én voltam 26 éves, ő 20 éves, mégis nekem kellett takarítanom mindig.
2020. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!