Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meghúztam apám kocsiját, mi...

Meghúztam apám kocsiját, mi legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul jött ki a dolog: Ő vitt el jófejségében engem egy számítógép szervízbe, mert elromlott a tápegységem, ki is fizette nekem, majd amikor száltunk be a kocsiba, úgy állt meg vele, hogy hogy nem fértem el a géppel rendesen, viszont gondoltam csak elfér még, a gép takarásában nem láttam, hogy az oldalával meghuztam kicsit, nagyon ideges lett, üvöltött velem egész úton. Persze megértem, nyílván hülye vagyok, de tényleg nem láttam semmit, egyedül pedig nehéz kinyitni az ajtót és még fogni a gépet is. Apám nagyon hirtelen haragú, üvölt bármi van, nagyon szarul érzem magam most, tanácstalan vagyok. Nyílván ki fogom neki fizetni, de mivel 16 éves vagyok, egyelőre nincs önálló keresetem, jövő nyáron tudok elmenni dolgozni.

2020. dec. 2. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Xard le
2020. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérjél bocsánatot, ezen kívül nem gondolom, hogy bárminek lennie kellene. Emberben nem esett kár!
2020. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Inkább téged sajnállak, hogy ilyen apád van.
2020. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Ne rágódj rajta. Megtörtént. Nyilván nem szándékosan csináltad, és ezt ő is be fogja látni, ha lehiggad.
2020. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Kérj bocsánatot, az e legfőbb, de gondolom megtörtént. Idővel megbékél
2020. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem gondolom hogy a géppel olyan nagy sérülést csináltál volna ami pasztàval nem halvànyìtható vagy eltűntethető. Ne érezd magad szarul sajnos megesik az ilyesmi bárkivel, egyszer én is meghuztam a saját autómat a nadrágomon lévő gombbal egy kocsit. Sajnáltam de ez van, az egy tárgy. Bocsánatot kérj és ennyit tudsz tenni.
2020. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BeefEater ***** válasza:
86%

Ha csak a lakkréteg sérült akkor az valóban egyszerűen javítható. Ha mélyebb a karc akkor jobb hamar megcsináltatni.

Kérd meg apukádat, hogy nézesse meg valakivel és ajánld fel neki, hogy jövő nyáron ha lesz diákmunkád kifizeted (remélem, nem fogadja el, de akkor is ajánld fel).

Gépházzal meg óvatosan. Lehet egy kézzel vinni könnyedén (csapd a hónod alá), de elsőre nem evidens hogyan.

2020. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!