Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálják ezt a szüleim?...

Miért csinálják ezt a szüleim? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval az a helyzet, hogy a szüleim “féltenek” a legjobb fiú barátomtól.

Lassan 4 éve vagyunk legjobb barátok, a szüleink is ismerik egymást, az ő szülei is ismernek engem.

Többször is volt nálunk, volt, hogy itt is aludt, semmi nem történt köztünk és ezt a szüleink tudják is.

A problémák kb. 3 hónapja kezdődtek, amikor a legjobb barátomnak a születésnapja volt.

Éppen készülődtem, amikor anyum megkérdezte, hogy hova indulok, mondtam, hogy Martinhoz ( legjobb barátom neve ), erre anyum azt mondta, hogy nem mehetek.

Teljesen ledermedtem, hogy most mi történik.

Apum szóvá is tette, hogy félt tőle, nem értem miért, eddig semmi nem történt.

Mindegy, azóta történtek még ilyen dolgok, de hosszú lenne mindet elmesélni, meg gondolom nem is érdekel titeket.😅

Szóval a lényeg, hogy szegény fiúnak nem tudom elmondani, hogy miért van ez, mert én sem értem.

Ha a szüleimnél érdeklődöm, akkor azt mondják, hogy: “Mert.”, nem tudok többet kihúzni belőlük.

Nagyon félek, hogy rá fog menni a barátságunk, az viszont nem lenne jó, mert tényleg ő a legjobb barátom. ;(

Valaki tudna segíteni, hogy mihez kezdjek?

Előre is nagyon köszönöm szépen a segítségeteket!😊



2020. dec. 3. 21:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt kihagytam, hogy a fiú 15 éves.
2020. dec. 3. 21:20
 2/10 Thispain ***** válasza:
74%

Amíg az az indokuk, hogy "Mert...", addig lelkiismeretfurdalás nélkül figyelmenkívül hagynám a tiltásukat, és az idegesítésük miatt még ott is aludnék a legjobb barátomnál.


Ha esetleg jönne a részükről, hogy ők megmondták, hangfelvétellel bizonyítanám, hogy nem.

2020. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az h talán egy 11 éveseknél még nem baj ha együtt alszanak,de a 15 éves kamaszoknál lányoknál is dúlnak a hormonok és mint tudjuk azért isztok is. Nem akarják, hogy tini mami legyél. Részegen, kanosan, legjobb baráttal... Tuti lenne szex
2020. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
38%

Én sem hagynám, hogy lányomként a "legjobb barátoddal" aludj együtt.

Akkor vagy mondjátok ki, hogy jártok, vagy ne aludjatok egymásnál. Az együtt alvás nem olyan "baráti" dolog, már ha érted mire gondolok.

Szüleid jogosan féltenek és szerintem neked is át kéne látnod, hogy egy 15 éves srác nem csak aludni akar egy csajjal.

23/f

2020. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

És te mennyi idős vagy?


Szerintem a legjobb az lenne, ha elmondanád nekik, hogy neked miért fontos ez a barátság. Jobb kommunikálni és kicsit nyíltabban elmondani, hogy a legjobb barátod, fontos neked és emiatt el szeretnél menni a születésnapi bulijára is.


#2 És akkor felhasználják ezt a "szökést" okként, hogy egy baráttal se találkozhasson egy ideig. A szülők nem objektív bíróként működnek. Gyakran hibáznak. Ha ez a hangfelvételes gondolat megoldaná a problémát, akkor lenne a szülőknek annyi esze, hogy a "mert" helyett érveljenek.


#3 Elég idióta szülő lehet, aki normális felvilágosítás helyett eltiltja a gyerekét az ellenkező nemű barátaitól, de szerintem is ez lehet a helyzet.

2020. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Az a baj ja felvilágosotja se sokra megy vele lsd a naponta feltett kérdések bőven +20 felett is.


Gumi is elszakadhat észre se veszik. De ha nem akar gumit kitudja játszani,.mert nem figyel a lány

2020. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
#6 Tehát feltételezed, hogy a fiúval ők igazából nem barátok, hanem egy szerelmes pár. Feltételezed, hogy minden pillanatban dugni akarnak, még egy születésnapi bulin is. Feltételezed, hogy a srác mindenképpen ki akarja játszani a védekezést valamilyen indíttatásból, hogy teherbe ejtse a lányt, a kérdező pedig nem venné észre a trükközést. Biztosan ez történne, ha elengednék a lányt és biztos, hogy nem lenne alkalmuk máskor szexelni, ha tényleg ez lenne a céljuk, ugye? Túl sok a feltételezés és túl logikátlan ez a megoldás.
2020. dec. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Ez attól függ milyen a lányom
2020. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom sejtik, hogy fiú és lány között nem igazán van barátság, az egyik mindig többet akar. Valószínűleg nem szeretnék, hogy ennyi idősen közösüljetek.
2020. dec. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy?
2020. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!