Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányok szülei miért féltik...

A lányok szülei miért féltik ennyire őket?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok.

Azt vettem / veszem észre, hogy a kamasz lányokat nagyon féltik, főleg az apjuk.

Én ezt alaptalannak gondolom, nem azt mondom, hogy én nem félteném a lányom, de szerintem az túlzás, hogy a lányokat ennyire féltik.

A fiúkkal is történhet bármi, sőt rosszabb is, verés és stb.

Nem értem miért félteni, ő problémájuk, ha valami történik velük.



2020. dec. 4. 15:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%

Ajjaj, hány éves vagy...???


Szerinted kinek a problémája lesz, ha egy 14-15 éves lány terhes lesz...? Csk az övé...?

2020. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
66%

Természetes, hogy a lányokat jobban féltik.

Megerőszakolhatják őket elrabolhatják őket stb.

Persze egy fiút is elrabolhatnak csak azt akartam mondani, hogy ha a lány vagy annak több az esélye.

2020. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%
mert a férfiak tudják, hogy viselkedtek ők, amikor kamaszok voltak, és persze nekik szabad volt mindent, mert ők ilyen kis törvény felett állók, de a lányukkal (sok férfi felfogásában a tulajdonukkal) ugyanezeket a köröket lejátszani halálos bűn.
2020. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
68%

Amikor a férjem a kezébe tartotta a kislányunkat, első perctől szépnek látta. Rám nézett és azt mondta:

-Anyukám, lesznek itt bajok, készítsd a vadász puskát.


A fiamnál csak legyintett és annyit mondott:

- Kemény kiscsákó lesz belőle :D


Ezen kívűl a statisztikák, amik szépen megmutatják, hogy a lányokat többször éri baj.

2020. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
Amikor a 16 éves lányunk hozta a barátját bemutatni a férjem egyből átváltott keresztapába. 😂 Én a konyhába vihogtam, mert ezt a jelenetet kívülről nézve, nem lehetet máshogy kibírni. Persze rendes a srác, de hát aki a szülök miatt megfutamodik annak semmi komoly szándéka nem volt.
2020. dec. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
96%

Nem feltétlen van így. 17 éves lány vagyok. Anyám elköltözött, apámat se érdeklem.


A kérdésre válaszolva valószínű azért, mert a férfiak tudják hogy a fiatalok milyen elcseszett dolgokat tudnak művelni, és nem akarják hogy a csepp lányukkal történjen.

2020. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
82%
"A fiúkkal is történhet bármi, sőt rosszabb is, verés és stb." Tehát szerinted a verés rosszabb mint az esetleges nemi erőszak, kamaszkori terhesség... Az apák tudják ők hogy bántak a kamasz lányokkal anno. És tudják hogy más is ilyen lehet az ő gyerekükkel.
2020. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%

A fiúkat ugyan úgy féltik.

Férjem, fiam, szinte egyszerre intett le.Túlreagálod.Ezt szokták mondani.Férjem inkább csak nekem mondta mennyire aggódik a gyerekért.

Igen volt, hogy verekedett.

Majdnem elájultam.A férjem annyit mondott,nehagyd átrendezni az arcodat.Jóképü gyerek vagy.

2020. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
34%
Az megvan, hogy Al Bundy a Rém rendes családból hogy csinálta?!😂
2020. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
44%
Ez természetes és rendben is van így.
2020. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!