Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék ha anyám nem...

Mit tehetnék ha anyám nem engedi hogy vele legyek? 16/L

Figyelt kérdés

Összejöttem egy velem egy idős fiúval, majd két hónapra rá szakítottunk. Nagyon szerettük egymást, még most is de elég rosszul bánt velem, ezeket pedig elmondtam anyukámnak. Egy héttel a szakítás után felkeresett, hogy mindent megbánt és nagyon sajnálja, ha új esélyt adok neki mindent máshogy csinálna. Én nem bízom benne többé, és nem hiszek neki, de tudom hogy szeret engem. Ezért úgy gondoltam hogy adok neki úgy esélyt, hogy be kell bizonyítsa mindent megbánt és tényleg máshogy fog bánni velem ezek után. Tehát találkoznánk, beszélgetnénk, de semmi csók stb, csak hogy meglássam tényleg komolyan veszi e, de ha egy olyan tette vagy mondata van amit nem tűrök, akkor egyből lépek és otthagyom. Édesanyám viszont hallani sem szeretne erről, érthető persze mivel megbántott engem és rosszul bánt velem. Anyám sose beszélt vele egy szót se, tehát csak a hallottakból tájékozódik.

Tanácsok hogy mit tehetnék? Nem kérek abból hogy hagyjam a srácot stb, hanem a kérdésemre válaszoljatok légyszives.



2020. dec. 5. 16:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha fizikailag/lelkileg rendkívül bántalmazott, akkor teljesen meg tudom érteni édesanyád aggodalmait.
2020. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%

Anyádnak mi köze van ehhez? Tanácsot adni csak egy dolog. De térjen már magához 🤦‍♀️

Én szoktam tanácsot kérni az anyukámtól elis szokta mondani a véleményét de én döntöttem.

Jobb lenne ha elbeszelgetnél vele. Nem vagy a tulajdona az ő gyereke vagy. De ennyi.

2020. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Találkozzatok nálatok, úgy, hogy anyukád is ott van a lakásban, csak egy másik szobában. Akkor elég valószínű, hogy nem ér bántódás.
2020. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Anyukádnak teljesen igaza van. Nem, nem fog másképp kezelni, max ideig-óráig.

Komolyan, van több tízezer másik veled egykorú fiú, de neked az az egy kell, aki szarul bánt veled.

2020. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén elmondom az én véleményem. Alapvetően anyudnak semmi beleszólása nem lenne ebbe az egészbe, de azt kell mondanom igaza van, és ezt te is érzed, hisz nem is tudsz már bízni többé a fiúban. Ha nem hiszel neki és nem bízol benne, akkor mi értelme lenne esélyt adni? Mi értelme a kapcsolatnak? Ne haragudj, de fiatal vagy, és valószínűleg naiv, ezért azt hiszed megfog változni. Az ilyen nagyon ritka, általában a férfiak látszat változáson mennek keresztül, hidd el tudom! Mert férfi vagyok és látom a barátaimon, ismerőseimen mennyire változott meg néhányuk hasonló esetben - semennyire. Fiatal vagy, rövid ideig voltatok együtt, rosszul bánt veled, eljátszotta az esélyét, lépj tovább, akkor anyud is megbékél, te pedig olyat találsz aki megérdemli hogy veled legyen mert jól bánik veled. Ez a srác pedig kap egy leckét, és talán idővel ténylegesen megváltozik és másképp fog viselkedni, de ehhez neki egy ilyen pofon kell.
2020. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
5 ös vagyok: 25/f
2020. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Örülj, kivételesen anyádnak van igaza.

Kutyából nem lesz szalonna. (Ha nem vagy még túl fiatal ehhez a közmondáshoz. Lényegében arról szól, amit 5-ös is írt.)

2020. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

azt mondta, hogy szeret? Akkor hurrá, járj vele tovább..

Csak szólok, hogy egy egészséges tizenhatévesnek olyan libidója van, amit sokan(te sem)nem is tudnak elképzelni..nos a tesztoszteron szétfeszíti a srácot, és keres egy másik , zűr nélküli bukszát..te meg csak álmodozz tovább a

megbocsájtásról..oly szép is az.


Amúgy anyukád tapasztalatból beszél..ami neked is meglesz néhány év(tized)múlva.


Te a srácnak csak egy használati tárgy vagy guminő helyett..

2020. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem bánta meg és nem is fog megváltozni. Igaza van anyukádnak, ne kezdj vele újra.
2020. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Igaza van anyádnak. Nem fog megváltozni. Tanuld meg most, hogy aki bánt, azt kidobod és soha nem adsz neki több esélyt.
2020. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!