Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meztelenseg hány éves korig...

Meztelenseg hány éves korig természetes?

Figyelt kérdés
2020. dec. 6. 18:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon változó.
2020. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
82%
Családonként más-más. Talán 10 év körüli lehet a határ, de bizonytalan vagyok.
2020. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
23%
A fürdőszobában bármeddig. Nyilvános helyen soha. Otthon max 5 éves korig.
2020. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%

Addig amig a felek termeszetesnek veszik.

Nalunk nem okoz gondot mert mi ilyen csalad vagyunk. Naturista strandra is jarunk egyutt

Masoknal masok a megszokasok...

2020. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%

Elvileg a meztelenség a természetes, különben mindenki ruhában születne !

Családon belül meg addíg, amíg senkit sem zavar, van, ahol már iskolás korban mindenki betegesen figyel, nehogy véletlen valaki meglássa fehérnemüben, máshol meg senkit sem zavar, ha ruha nélkül vannak.

Magyarul minden családban ott van a határ, ahol megszokták.

2020. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%
Az én anyám meztelenül szokott leni fürdés elött/fürdés után és kismilliószor rászoltam én is meg a bátyám is hogy hagyja abba de általába megsértődik ezen meg elkezd vitatkozni, hogy ez az ő háza és azt csinál amit akar. Na ez nem normális. Szerintem addig lehet amíg a gyerek nem szól, hogy zavarja.
2020. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%
Lányunk 12 éves, még mindig nem zavarja ha a fürdőszobàban bent vagyok amíg fürdik, de a szoba ajtót màr becsukja, és csak kopogàs utàn megyünk be. Szerintem lassan az is eljön hogy kellemetlen lesz a jelenlétemben való fűrdőzés. Apukàja elött meg màr 9-10 éves kora körül elkezdett szégyenlős lenni. Abszolút megpróbàljuk a gyereket figyelni, és az ő igényei szerint vàltoztatni. Főleg hogy én magam nevelő anyukàmmal és apukàmmal éltem 7 éves koromtól, szóval tapasztalat alapjàn nem tudom mi a 'természetes'. De a nő vér szerinti csalàdtagok a mi csalàdunkban apbszolút nem szégyenlősek egymàs elött.
2020. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
87%

Én apukám előtt már 5-6 évesen sem vetkőztem le, anyukámat 9-10 éves koromig engedtem be a fürdőszobába, utána inkább kulcsra zártam az ajtót kb. 17 éves koromig, utána megint nem zavart, ha bejött amikor a kádban ültem vagy éppen öltöztem. Zuhanyzás közben továbbra is zártam az ajtót, 10 percet mindenki tudott várni.


A nővérem lányai most 4. és 7. osztályosak, őket nem zavarja, ha bemegyek, legtöbbször ők hívnak (hideg lett a víz, szomjasak stb.). Anyukám is bemehet hozzájuk, sőt, simán átöltöznek bárhol, ha apukám vagy az öcsém nincs ott. Bár az se baj ha ott vannak, csak forduljanak másfelé.

2020. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan gondolom
2020. dec. 6. 19:47
 10/35 anonim ***** válasza:
69%
Ameddig nem önállóan mosakszik a gyerek.
2020. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!