Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Még meg lehetne akadályozni a...

Még meg lehetne akadályozni a tragédiát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Édesapám külföldön dolgozik,a sok felhalmozódott adósságunk miatt,

Köldök sérve van és nem akarja megműteni,emelett mindennap fogyaszt alkholt(házi pálinka,whiskey vagy sör)

Próbálta már a család rávenni hogy hagyja abba az ivászatot,viszont mindig azt mondja hogy 12 óra munka után nehogy már ne igya meg,

Na szóval ezek lennének a kérdéseim:

-Köldök sérvvel rendszeres ivászattal mindennap meddig lehet húzni,halogatni? (Utána néztem és 5 Évet írtak,remélem több...)

-Mivel tudnám rávenni hogy legalább az alkoholt tegye le?

-Köldök sérv mennyire veszélyes,ha ugyanúgy emelget nehéz vasakat?(hegesztőként dolgozik)

-Köldök sérv hogyan állítható vissza orvosi beavatkozás nélkül? Pl.:fogyás vagy ne emeljen nehéz dolgokat?

Válaszaitokat előre is köszönöm,reménykedem tudtok segíteni valamilyen szinten,vagy felvilágosítani.



2020. dec. 7. 15:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Műtötték a sérvvel?
2020. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem akarja megműteni
2020. dec. 7. 15:59
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Műtét nélkül sehogy. Előbb utóbb kizáródik a sérv és akkor lesz rohanás a műtőbe...
2020. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hogy vegyem rá a műtétre?
2020. dec. 7. 16:12
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

A műtétet nem tudja elkerülni.

Szóval jobb ha spóroltok.

Apád ha kórházba kerül egy darabig nem fog dolgozni.

2020. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

Majd ha fáj neki úgy, hogy behugyozik tőle, akkor megy a műtőbe önként.


1-2 embernek kell az élettől egy hatalmas pofon hogy elkezdje értékelni azt.

2020. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%

Megértem apádat. Feladta. Rájött, hogy semmit nem ér az élete.

Hagyd békén, inkább próbáld rendezni a sarat!

2020. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Belehalni a köldöksérvbe azért nem fog, az alkohol hatásait pedig nem befolyásolja, ahogyan az alkoholmsem a sérvet, semmi köze a kettőnek egymáshoz.


Egy alkoholistát semmivel nem tudsz rávenni arra, hogy ne igyon. Neki kell eldöntenie, hogy változtatni akar.

2020. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Az #5 válaszoló bizonyára úgy értette, hogy egy darabig nem fog dolgozni, mert tilos lesz terhet emelgetnie, ámde a kórházból gyorsan kiengedik. Lábadoznia kell. A mostani munkáját abba kell hagynia, mert a seb kiújulhat!
2020. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

5-ös vagyok.Igen úgy mondtam.

Hosszú a gyógyulási idő.

Nehéz vasakat emelgetni nem tud.Értem, hogy nem akar táppénzre menni.Csak sajnos nem fogja elkerülni.

2020. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!