Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám rávenni édesanyá...

Hogyan tudnám rávenni édesanyámat,hogy engedjen el szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Aggódik a vírus miatt, (+még nem aludtam máshol kivéve tábor) egyebként a szomszéd faluban lennénk 6an, ami szerintem nem tömegbuli, nem veszélyes. Akik ott lesznek azokkal hetente találkozok amúgy is. Ha odáig fajul lehet azt fogom mondani, hogy barátnőmnél leszek. De nem tudom, még nem is kérdeztem meg, de ma kijelentette( a bejelentés után) hogy na szilveszterkor akkor mindenki itthon marad.Ötletek?

2020. dec. 7. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Mi se megyünk szilveszterkor sehova

Legyél barátnőddel nálatok

2020. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Legyél egy kicsit felelősségtudatos, most nem abban a helyzetben vagyunk, hogy "úgy sem lesz baj". Elég, ha egy ember közületek nem tud róla, máris megvan a baj.

Nem vészmadár szeretnék lenni, csak rávilágítok neked, hogy ebben mennyi kockázat van.


De, tuti tipp: ha mindenki bemutat egy negatív tesztet, akkor szerintem elengednek. :D

2020. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

Szia!

Még fiatal vagy,de tudd nem azért kellel ond hol vagy mett ellenőrizni fognak,hanem azért,ha baj van tudja hol keressen.

Tesóm is járt így,hogy barátnője azt mondta vele van. Az anyuka jött hozzánk,hogy nem ért haza a kislány, kiserült,hogy "elszökött" a barátjával.. pár napra rá találták meg.

Én szerintem ilyen fiatalon ne menj szilvesztezeni, te is tudod mi lesz, isztok egy kicsit, aztán üvegeztek. Csokolóztok, és valaki a bugyidban matat,ha ez kell akkor érezd jól magad,jó mulatást!

2020. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csávó vagyok amúgy
2020. dec. 7. 20:22
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Szia

Hany eves vagy?

Szerintem ha nem vagy mèg 18 eves akkor tartsd be amit anyukad kèr. Ennyivel nagyon is tartozol neki - tudom sajnalnàd h nem mehetsz de lesz mèg boven alkalmad rà ne aggodj. Oke?

2020. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Akkor is!
2020. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem hinném hogy gond lenne egy 6 fős buliból, mi is annyian leszünk. Igazából nap mint nap több emberrel van kontaktod, mint 6. De mi rendszeresen játunk hozzájuk, így "nem idegenek".

Megértem anyukádat egyébként, elég gáz a helyzet és nyilván nem akarja hogy hazavidd. De ha nagyon-nagyon szeretnél elmenni, egy leülős beszélhetés talán segíthet. Kik lesznek ott, honnan jöttek, nem mentek onnan sehova stb. Te pedig amit tudsz, megteszed (gyakori kézmosás, nem nyúlkálsz az arcodhoz, nem isztok egymás poharából). Remélem keveset tudtam segíteni, de én is inkább azt ajánlom, hogy idén maradj otthon és lazulj, ezen az éven amúgy sincs sok minden, amit ünnepelni lehetne.

2020. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem lesz bulika, tilos!
2020. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
akkor azt mondod átmész a csajodhoz. kit izgat. majd lenyugszik amúgy, csak most még megy a hiszti meg minden szr. remélhetőleg előbb-utóbb mélyül addig a válság, hogy valaki szétver valami kormányt, és akkor hirtelen kiderül, hogy nem is kell a hiszti. majd anyukád is rájön, addig meg lehet hazudozni vagy besavanyodva ülni otthon. én ez előbbit fogom csinálni.
2020. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

Mindjárt jön 42a mézeskalácsról

Na amit te kapni fogsz, az hosszabb lesz mint a háború és béke 1-2kötet😂

2020. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!