Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire jó az álszentség? Miért...

Mire jó az álszentség? Miért traktál a hülyeségeivel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 vagyok, két és fél éve mentem férjhez és januárban szültem. Anyukám múlt vasárnap délután beugrott mert látni akarta az unokáját. Mondjuk azt sem értem hogy oké van kulcsa, be tud jönni, de azért rákérdezhetett volna hogy jó-e nekünk, na mindegy is. A lányunk éppen aludt, mi a férjemmel pedig kicsit élveztük egymás társaságát, mivel két hete nem volt rá lehetőségünk. Anyukám konkrétan ránk nyitott, mintha 15 lennék és fél hogy nem csak filmet nézünk. Picit azért kiakadtam és ő is. Szerinte elhanyagolom a gyereket meg a háztartást az élvezetekért. Csak mondanám hogy tisztaság volt, száradt a mosott ruha és mivel szombaton főztem, vasárnap nem kellett. Azzal hiteget hogy ő szülés után két évig nem szexelt. Na persze, megkérdezném aput, csak sajnos már nem él. Szerintem koránt sem az egyetlen házaspár vagyunk aki szeretkezik mikor alszik a gyerek. Azóta is ezen van felháborodva, és nem hajlandó átjönni hozzánk, mert a férjemmel elvileg állandóan illetlenkedünk és semmi és senki nem érdekel minket... ez miért ilyen kiakasztó számára? Azt hitte még mindig szűz vagyok és Isten tette a gyereket a hasamba? Komolyan nem értem!

2020. dec. 8. 00:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Jobban is jártok ha nem hajlandó átmenni.

Hadd főjön csak a saját levében, hátha egy idő után belátja hogy ő volt illetlen, ő lépett át egy (több) határt.

2020. dec. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Azt ajánlom, hogy innentől zárd a lakást,és a kulcsot hagyd a zárban. Így nem tud csak úgy rátok nyitni. De amúgy nem normális a hozzáállása.
2020. dec. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
4%
ha ezt személyesen mesélted volna nekem, már mennél is a tiltólistára. Nem keresném a társaságod és nem beszélnék veled, csak ha nagyon szükséges.
2020. dec. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
zárcsere
2020. dec. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Az a mondat kellett volna ide (szerintem): "engem nem érdekel, hogy anno ti mit és hogyan szoktatok csinálni, azzal is visszaéltél, hogy kulcsod van, bejelentés nélkül jöttél, minket nem tiszteletben tartva. Az életünkbe való ilyen szintű beleszólást, kritizálást fejezd be, és intim életünkhöz sincs közöd."
2020. dec. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Jaa és hogy "mire jó az álszentség?" Hát arra, hogy "bezzeg én régen mindent frankón csináltam" (ez által jobban érzi magát, hogy önmagának hazudik)
2020. dec. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Most tényleg büszke rá hogy nem szexelt két évig? Ha köcsög ellnék, én egy ilyenre visszakérdeznék hogy "tényleg? És apu sem? "
2020. dec. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Vedd el a kulcsát...
2020. dec. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Örülj neki!
2020. dec. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Cseréljetek zárat, kulcsot pedig "felejtsetek el" adni neki.

Máskor is ilyen álszent, prűd módon viselkedik?

2020. dec. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!