Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megéri szólni erről a szüleimn...

Megéri szólni erről a szüleimnek vagy sem?

Figyelt kérdés
Depresszióval küzdök egy ideje kórházba is kezeltek miatta. Amióta kijöttem pár alkalommal jártam szakemberhez aztán úgy döntött a szakember,hogy jobban vagyok hagyjuk abba a terápiát azóta nem jártam szakembernél. Azóta volt egy olyan korszakom amikor hánytattam magamat szinte mindegy egyes nap szerencsére azt abba tudtam hagyni viszont úgy érzem jót tenne egy kis terápia újból viszont a kezelőorvosom és illetve a szakember akihez jártam nem rendelnek a járvány miatt. Öngyilkossági gondolataim nincsen már hála az égnek viszont gyakran vagyok letört és sokszor van olyanom,hogy rémképeket látok a múltamból. Érdemes lenne szólni a szüleimnek?Gyógyszereket szedek lassan két éve illetve már a vírus előtt sem nagyon látott doki viszont én úgy érzem jót tenne ha valaki hozzáértővel eltudnék a gondjaimról beszélni. Nem ez a divat depresszió hanem sajnos komoly depresszióval küzdök. Ha szólok a szüleimnek tudunk valamit tenni orvosváltás vagy ilyesmi ebben a vírusos helyzetben megoldható lenne? Gyakran van olyan érzésem,hogy járni szeretnék újra terápiára mivel nem érezem elégnek a gyógyszerimet ide szakember kéne mivel nem akarok viszaesni. Elég erős gyógyszereket szedek pedig sajnos. Akit érdekel annak leírom privátban,hogy mitől lettem ilyen állapotban.

2020. dec. 11. 13:52
A kérdező szavazást indított:
Szóljak nekik
Ne szóljak nekik
49 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

" Elég erős gyógyszereket szedek"


Mi van ezen szavazni való?!

Erős gyógyszert szedsz, a kontroll elengedhetetlen.

Lehet, hogy már nem erős, hanem gyengébb, vagy más

gyógyszer kell.

Irány a kezelőorvosod!

2020. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, irány a doki!
2020. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Igen, vissza kell menni az orvoshoz.

De az nem derült ki hány éves vagy, mert az sem mindegy.

Ha felnőtt, akkor ezt magadnak kell(ene) intézni, nem a szüleidnek. Ha fiatalkorú, akkor egyértelműen kellenek hozzá ők is.

2020. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiskorú vagy még? A szüleidre való rákérdezésből gondoltam erre..


MINDENKÉPPEN beszélj velük, és tényleg fordulj orvoshoz! Ezt egyedül nem lehet megoldani! És a szülői támogatás is nélkülözhetetlen! Lelkileg, és egyéb dolgokban is.

2020. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hahó, hány éves vagy Kérdező?
2020. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim tudnak az álapotomŕol és nem is foglalkoznak vele.

Szoval van akit nem is érdekel ez sajnos vannak ilyenek is

2020. dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha erős gyógyszereket szed és kórházban is kezelték, akkor lehet hogy nagykorú ugyan, de gondviselés alatt áll még.

Mindenképpen szólj a szüleidnek!!

2020. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy tanul még, az is lehet, hogy dolgozik, lehet, hogy kiskorú, lehet, hogy gyámság alatt áll. Annyi minden "lehet".

Kérdező, ha meg se nyikkansz, normális választ se lehet adni basszus!

2020. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy olyan álapotba van hogy válaszolni se tud,sajnos én ismerek ilyet
2020. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Engem érdekelne a sztorid, ha csak egy ctrl c ctrl v be kerül, mert most nem tudom megígérni, hogy lesz erőm válaszolni rá hosszabban!

2020. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!