Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit csináljak? Anyám...

Most mit csináljak? Anyám titokban együtt van egy férfival.

Figyelt kérdés

Szóval apámmal már kiskorom óta nem élek együtt.

Anya kiskorokban bemutatott egy férfinak,akkor még kicsi voltam és nem számitottam rá hogy ennek jelentősége lesz.

Már akkor mondtam neki hogy nagyon nem szimpatikus


Ne értsétek félre,nem kémkedek utána de mindig látom hogy szivecséket küldözgetnek,meg mikor (egy laptopot használunk)

Megkéri hogy üssek be valamit face-n akkor mindig látom a facebook keresőben a nevét.


Eddig nem kifejezetten zavart annyira,de ma kissé megijedtem


Munkából mindig felhiv,ma is igy tett ,férfihangot hallottam az még oké,mondta hogy munkatárs,de utána hallottam egy kisgyerek hangot(a pasinak van egy kisfia)

Nyilván a munkahelyre nem visznek be kisgyerekeket...


Szóval lehet hogy ennél a férfinél van?

Nem is ment el dolgozni?


16/l



2020. dec. 12. 20:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
61%
Szomorú hogy annyira uralkodsz anyádon hogy titokban kell tartania a kapcsolatát, mintha te lennél az ő anyja.
2020. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
91%

Egyszóval az édesanyád egyedülálló. Ugyan miért ne lehetne új társa?

Elég szomorú, ha 16 éves lányával nem tudja az ilyesmit megbeszélni. A 16 éves lány pedig elfogadhatná, hogy az édesanyja is nőből van, társra vágyik.

2020. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem élnek együtt apáddal, akkor miért is baj az, hogy valószínűleg barátja van? És miért is nem kedveled ezt a férfit azon kívül, hogy nem volt szimpatikus? Van oka, vagy csak az, hogy anyuddal van?
2020. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
81%

Ehhez neked semmi közöd. Nehogy már a csík tolja a repülőt!

Ha Anyád boldog, jól elvan azzal a férfival, és évek óta nem él együtt apáddal, akkor nyugodtan leszakadhatsz a témáról. Én se kérném ki a gyerekem véleményét, ha épp egy új barátnő kerül az életembe. És igen rosszul viselném, ha a gyermekem minden ok nélkül megpróbálná szabotálni a kapcsolatomat.

F.

2020. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg neki, hogy nem kell titkolnia, megérted, és örülsz neki.
2020. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
81%

Én meg úgy gondolom, hogy lehet, hogy nem jól kommunikálta az anya, hogy barátja van. Ha nem titkolná, hanem egyenesen beszélne a lányával, ha partnernek, felnőttként kezelné és biztosítaná (nem csak szóban, hanem tettekkel! is), hogy ugyan van ez a férfi az életemben, de a Te irányodban a szeretetem mindig az első és legfontosabb lesz, talán máshogy alakulna a viszonyuk. Én megértem a kérdezőt is. Én is voltam 16 éves, amikor anyuék elváltak és én sem kaptam őszinteséget amikor új párkapcsolat volt kialakulóban. Pontosan tudom, hogy ha ilyen helyzetbe kerül az ember a gyerek lelkével mennyire fontos törődni. Nem igaz, hogy ez csak a szülőre tartozik.

49/Nő

2020. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj, hogy az édesanyád amellett, hogy az anyád egy felnőtt és ha jól értettem egyedülálló nő, akit ugyanúgy megillet egy társ, mint téged is a későbbiekben. Azt tanácsolom, hogy fogadd el a helyzetet és inkább támogasd, mert tudod neki is vannak testi és lelki igényei ugyanúgy ahogy neked is.
2020. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:

Hát jó

Nem fogom elfogadni,mert a nagymamám szereti

Senki szereti a családban és ha legalább beszélne velem akkor hagynám hogy titokban egyutt lehessenek


De elottem ne mert én szeretem az apámat


És szerintem az hogy munka helyett ahhoz a pasihoz megy el,ahelyett hogy eltartaná a családját aki szegény...


Mondjuk ha az én hekyzetemben lennétek megértenétek,igy nyilván nem értitek hogy mit érzek

2020. dec. 12. 21:16
 9/62 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező: Akkor sem lennél megértve, mert egyszerűen olyan szubjektíven látod a dolgokat, hogy azt már fáj olvasni.

Nem neked kell megengedni, hogy egy felnőtt ember valakivel párkapcsolatot, de akár szexkapcsolatot létesítsen.

Te egyelőre egy eltartott gyerek vagy.

Apádat szeretheted, de ahhoz semmi közöd, hogy anyád kivel randizik.

2020. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
61%

#6, a párom (és én) úgy vagyunk vele, hogy a gyereknek semmi köze ahhoz, hogy épp új partner van "folyamatban". Van, és kész, és nem a gyerek mondja meg, hogy akar-e minket együtt látni. Tűrnie kell.


Az mondjuk szerencse, hogy a "Zasszony" gyerekei engem elsőre elfogadtak. Sőt, megszerettek, azt hiszem.


(#4 voltam)

2020. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!