Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a 25...

Mit szólnál ahhoz, ha a 25 éves lányod elmondaná neked, hogy egyszer pár éve terhes volt, de nem akarta megtartani és elment abortuszra?

Figyelt kérdés
Zavarna téged, ha akkoriban nem mondta el?

2020. dec. 14. 12:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/129 A kérdező kommentje:
*egyszer már
2020. dec. 14. 12:49
 2/129 anonim ***** válasza:
96%
Engem zavarna, hogy nem mondta el. Mellette lehettem volna és támogattam volna. Bántana, hogy úgy érezte nem beszélhet velem erről vagy esetleg haragudnék rá.
2020. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/129 anonim ***** válasza:
88%

Nem haragudnék rá, mert nyilván nehéz volt neki így is.

Azért se neheztelnék, mert nem mondta el, hisz ez igazából csak rá és a párjára tartozik - max a közeli barátokra. Én sem mondanám el édesanyámnak.

2020. dec. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/129 anonim ***** válasza:
81%

Nem zavarna.

Az ilyesmit nem szokták az emberek kiteregetni, annyira magánügy.

2020. dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/129 anonim ***** válasza:
99%

Én egyszer véletlenül megtaláltam anyám terhesgondozási kiskönyvét, amiből kiderült, hogy a születésem előtt három évvel abortusza volt.


Azóta is úgy teszek, mintha nem tudnék róla. Ha majd akarja, elmondja, nyílván nem könnyű neki erről beszélni, lehet kegyetlen módon traumatizálta.

2020. dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/129 Metionin ***** válasza:
85%
Semmit. Az ő élete, az ő magánügye. Ha 25 évesen derül ki hogy "pár éve" történt a dolog, akkor nyilván nem tudta volna úgysem felnevelni a gyereket a saját jövője feladása nélkül. Támogattam volna akkor is ha elmondja, de senki nem kötelezheti arra hogy elmondja. Egy ilyen döntést nem könnyű szívvel hoz meg az ember.
2020. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/129 anonim ***** válasza:
87%

Senkinek semmi köze hozzá, csak neki. Először lehet, hogy rosszul esne de utána belátnám. Felnőtt ember, saját döntéssel. Ha így döntött megvolt rá az oka. Ilyenkor pont nem kell az embernek a sok nagyokos akik majd lebeszélik, hiszen ez enélkül is egy nehéz döntés.

Engem inkább az érdekelne mi történt most, hogy ezt ennyi idő után megosztotta velem. Megint terhes? Most sem akarja megtartani? Nem tudja anno jó döntött-e?

2020. dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/129 anonim ***** válasza:
1%
Megölt/megölerett valakit, nem szólt + Én segíthettem volna neki. Nem állnék vele szóba egy-két hónapig az biztos
2020. dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/129 anonim ***** válasza:
82%
Örülnèk hogy nem cseszte el az èletèt huszonèvesen, ès ha mâr becsúszott, remèlhetőleg nem ugy hogy nem vèdekezett, akkor legalàbb reàlisan gondolkozott
2020. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/129 anonim ***** válasza:
5%
Legalább akkor adta volna örökbe!
2020. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!