Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem támogatják, hogy...

Miért nem támogatják, hogy legyen barátom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, fél év múlva 18,éppen sorolom, hogy a barátnőm milyen boldog, mert egy jó fej sráccal tudott végre megismerkedni, és nála tölti a hétvégét. Aztán elkezdte mondani, hogy reméli nekem nincs senkim, mert olyan jól elvagyunk mi így, nem kell ide pasi. (már volt barátom nála is tiltott mindent) Nem értem miért nem örülnének ha lenne valakim akivel boldog vagyok...Vagy talán örökké anyuci drága kislánya maradok? (nem elvált a családom, másik 2 tesóm is van akik idősebbek) Csak nekem fura ez, hogy nem együttműködőek? Mert tudatos vagyok, jól tanulok, és kétszer is meggondolom a dolgokat mindig... Valahogy nekem nem klappol ha nem támogatnak és bezárva érzem magam emiatt

2020. dec. 19. 18:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Azért nem támogatják, mert önzők.
2020. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, ez most nagyon nem egyértelmű, anyukád, vagy a barátnőd mondta, hogy ne legyen senkid?
2020. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Anya mondta, anyának meséltem a barátnőmről, aki megismerkedett valakivel és erre jött anya válasza hogy hát reméli nekem nincs senkim és hogy elvagyunk mi így, nem kell ide pasi
2020. dec. 19. 18:31
 4/20 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom mint az első, ezen lehetne valahogy javítani? Mert nem akarom hogy az legyen, hogy ha lesz valakim esetleg akkor rosszba legyenek, az mindenkinek kellemetlen
2020. dec. 19. 18:32
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Ha a szüleidről van szó (én ezt vettem ki a szavaidból), akkor csak félnek és sajnálom, hogy ezt kell momdanom de van is miért.


Én 20 éves férfi vagyok, tudom egyesek hogyan bánnak a párjukkal, aki a szerelem miatt nem tudja ott hagyni őket.


Ezen felül a tanulmányi eredményeidet is féltik szerintem.


Nehéz dolog a párkeresés, semmiképpen se zárkózz el, ismeredj.

De ÉSSZEL tedd mindezt.

2020. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Savlekotő ***** válasza:
86%
iTT borítékolom hogy nagyon sokat fogsz hazudni otthon hogy legyen életed..
2020. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
99%
Anyud valami csalódott férfigyűlölő?
2020. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy könnyen bele lehet esni hibákba, de annyira nem vagyok eszetlen hogy egy nem normális pasival jöjjek össze. Az, hogy ne zárkozzak el az nehéz, ugyanis ha elzárnak akkor én hiába nyitnék. Én nem szeretem a hazugságokat, sokszor megkaptam, hogy 18 éves koromig sehova (szinte, nyilván nem ennyire szigorúan, csak a pasi ügyekbe szigorú), de hogy ezzel nekem az a megérzésem, hogy a családi kapcsolatokat roncsolják, ugyanis azt éreztetik, hogy nem támogatnak, így ezt a támogatást máshol fogom keresni (ami nyilván megérik majd egy komoly párkapcsolatban), ezáltal nem én lököm el magam tőlük, hanem saját maguktól veszik el azt, hogy kötődjek jobban hozzájuk.... Lehet kaotikusnak tűnik ahogy leírom, de én szeretném a későbbiekben hogy jó kapcsolatot legyen a családommal és a párommal is és persze közöttük is.
2020. dec. 19. 18:48
 9/20 A kérdező kommentje:
Meg sokszor mondja anya, hogy hát ő is 15-6 évesen jött össze apuval (8,5 évvel idősebb), de neki se engedték a dolgokat...szerintem akkor át kellene éreznie, hogy neki is rossz volt hogy nem engedték, így ő máshogy csinálja
2020. dec. 19. 18:51
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit tudsz tenni az az, hogy nem mondasz nekik semmit a szerelmi életedről.
2020. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!