Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Állandóan engem ugráltat!...

Állandóan engem ugráltat! Jogos volt a beszolás?

Figyelt kérdés

Nevelő apám állandoan ugráltat. Leteszem a s.eggem már kitalálja h mit kell csinálnom. Elegem van. Ma beszóltam neki h jó lenne ha a saját gyerekét ugráltatná! A féltestvérem 15 éves nincs bajom vele szeretem de unom h mindig én ugorjak ha boltba kell menni v bármi más van. Neki sosem. Röhög rajtam mikor pl ma is épp h levettem a cipöm kabátom és nevelő apám már zavart volna vissza a boltba mert elfelejtett disznósajtot hozatni. Most én vagyom a rossz aki ki lesz dobva ha betöltöm a 18at.


17/L


2020. dec. 20. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Anyad ehhez mit szol? Kinek a hazaban laktok?
2020. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Albérletben lakunk. Anyám semmit nem mond rá h mindig én vagyok ugráltatva. Max az h a hugodnak már 3x szóltam menj már el helyette boltba,mosogass el stb...
2020. dec. 20. 17:19
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
"Akkor szolj neki megint.."
2020. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ne sajnáld, ha kidobnak.
2020. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nevelőapád mozgásképtelen? Mert ha nem, akkor akár ő is elmehetne néha..!
2020. dec. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
98%

"már zavart volna vissza a boltba mert elfelejtett disznósajtot hozatni"

Ha ő felejtette el, akkor nem neked, de nem is a húgodnak kellett volna visszamennie. Hanem neki, aki elfelejtette.

Máskor mondd ezt neki.


"aki ki lesz dobva ha betöltöm a 18at"


Mert drága édesanyádnak fontosabb, hogy meg legyen tömve minden éjjel, minthogy a gyerekét emberszámba vegyék.

2020. dec. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Savlekotő ***** válasza:
100%
Köszönd meg anyukádnak.
2020. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Édesapád/egyéb rokonod van?
2020. dec. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!