Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim teljesen megőrültek....

A szüleim teljesen megőrültek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval pl. nincsen magánéletem. Állandóan tudni akarják milyen filmeket, sorozatokat nézek, turkálnak a fiókomban, ha becsukom az ajtót rittig bejönnek. Minden tudni akarnak... Beteges mániáik vannak. Most épp meg vagyok fázva (semmi komoly) erre folyamatosan azzal nyaggatnak, hogy "fújjam ki az orrom" mert különben kórházba kerülök! A tegnap elmentem kutyát sétáltatni és nem normálisnak neveztek amiért nem akartam felvenni a "kis bojtos sapkámat". Ma behoztam a spájzból vizet (ami kicsit hideg volt) erre anyám elkezdte, hogy tegyem be a mikróba (?). Persze én ellenkeztem erre mindketten ordítani kezdtek velem, mint egy hülyével. Vagy említhetném a papucs mániájukat. Ha nem húzom fel a papucsom hisztérikusan kiabálni szoktak (ez mindennapos). Teljesen idióták... Ja és ezek még csak az enyhébb sztorik voltak. Szerintetek mit tegyek?

2020. dec. 20. 19:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
33%
"Teljesen idióták..." Biztos vagy benne?
2020. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
68%

nem tudom hány éves vagy, de szerintem az első egy zár a szoba ajtóra :D


amúgy meg szerintem csak az használ, ha párszol beleállsz a vitákba. szóval ha te is leüvöltöd őket és azt csinálod amit akarsz.

2020. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Hany eves vagy?
2020. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
30%
Szerintem ők csak védeni akarnak téged hogy ne legyél betegebb, hidd el normálisak, csak aggódnak arról pedig próbálj meg beszélni velük hogy, ne jöjjenek be a szobádba, pl: 1 óráig ne menjenek be a szobádba mert egyedül akarsz lenni, ilyen egyszerű
2020. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
#4 szerinted normális, hogy üvöltenek vele, hogy nem teszi be a vizet a mikróba? :DDD meg most voltam kint alig van az embereken sapka. ez tuti vicc, amit csinálnak. hacsak nem 6 éves.
2020. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
17 eves vagyok es ugyanilyenek a szuleim :D Ha mondjuk 8-ig nem zuhanyzok le, uvoltenek
2020. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
26%

Féltenek. Ennyi! Kamaszodsz, gondolom pofákat vágsz, flegma vagy időnként még ha nem is veszed észre. Mivel össze vagytok zárva, ebben a helyzetben ideges mindenki. Biztos szeretnek, aggódnak.

A szobád a te magánterületed, oda tényleg ne járjanak be. Ezt normálisan el lehet mondani nekik.

2020. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
53%
Csukd be az ajtód és masztizz. Majd rád nyitnak, és rájönnek, hogy van magánéleted
2020. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
49%

"Most épp meg vagyok fázva (semmi komoly) erre folyamatosan azzal nyaggatnak, hogy "fújjam ki az orrom" mert különben kórházba kerülök!"


Volt már arcüreg gyulladásod? És homloküreg gyulladásod?

Tudod, milyen kellemetlen? Ha nem fújja ki az ember az orrát normálisan, akkor bizony könnyen lehet ilyent "beszerezni"

Papucs: lábról fázik fel az ember a legkönnyebben.

2020. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
42%
Papucs mánia apunál is van, de ez azért van hogy ne fázzál fel!!!! Kutakodnak? tán drogozol?
2020. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!